ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech/OPTIBET
85:90
Tartu Ülikool Maks & Moorits
TalTech/OPTIBET2218192685
Tartu Ülikool Maks & Moorits1825242390
R 13.05.2022 18:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
TalTech/OPTIBET
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Keedus, Erik317:580/12/61/242611004378
2Childress, Brandon Reginald *136:024/94/94/106068303182429
5Sokk, Tanel *126:590/11/21/401180013347
6Metsalu, Oliver *331:059/141/57/90332102462823
12Raadik, Toomas *419:012/31/41/130300004386
13Matute Perner, Karl Andres500:000/00/00/000000000000
14Ilves, Gregor *125:510/20/00/041520033100
15Pehka, Ran Andre123:051/41/23/4415210245810
18Kajupank, Indrek411:562/20/02/211200013165
32Heinla, Joosep400:000/00/00/000000000000
33Reinart, Ken-Martti300:000/00/00/000000000000
35Küttis, Ralf208:030/00/00/011212001004
KOKKU20018/3610/2819/3226133924801227308592
%50%35.7%59.4%
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rosenthal, Märt *227:263/30/36/65053002351217
2Kovliar, Oleksandr *130:561/30/32/401132034541
3Elksnis, Edmunds114:290/00/10/020221022101
4Huggins, Braxton *119:383/66/80/12024000552424
5Eelmäe, Hendrik322:313/41/50/051611005198
10Kivi, Robin226:234/41/30/0213010240117
15Drungilas, Adomas *426:532/42/37/85054102361724
21Sepp, Kaspar400:000/00/00/000000000000
23Wembi, Emmanuel *524:153/60/07/83032100341316
28Jürgenstein, Joonas Anton100:000/00/00/000000000000
31Suurorg, Oliver103:060/00/00/00000001000-1
33Saal, Patrik404:230/00/00/00000000100-1
KOKKU20019/3010/2622/272653119701330279096
%63.3%38.5%81.5%
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg R 13.05.2022 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded