ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool Maks & Moorits
77:62
TalTech/OPTIBET
Tartu Ülikool Maks & Moorits1826201377
TalTech/OPTIBET239171362
K 11.05.2022 19:00, Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rosenthal, Märt *227:463/71/32/2303310434119
2Kovliar, Oleksandr *118:570/20/10/01013102530-2
3Elksnis, Edmunds119:171/20/30/030320003020
4Huggins, Braxton *130:166/115/115/72023202063229
5Eelmäe, Hendrik322:442/20/12/2347012032614
10Kivi, Robin218:501/10/40/01231103102-1
15Drungilas, Adomas *422:542/31/24/42463011131120
21Sepp, Kaspar400:000/00/00/000000000000
23Wembi, Emmanuel *525:124/60/02/25493023241021
28Jürgenstein, Joonas Anton100:000/00/00/000000000000
31Suurorg, Oliver104:540/00/00/030300010002
33Saal, Patrik409:100/01/20/010100011031
KOKKU20019/348/2715/1727144118651719227793
%55.9%29.6%88.2%
TalTech/OPTIBET
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Keedus, Erik318:360/13/50/040410012198
2Childress, Brandon Reginald *135:423/63/71/30003417141610
5Sokk, Tanel116:050/01/20/012310003134
6Metsalu, Oliver *327:585/80/31/4235210333116
12Raadik, Toomas *417:560/22/40/021302013264
13Matute Perner, Karl Andres500:000/00/00/000000000000
14Ilves, Gregor *120:091/20/14/510101034563
15Pehka, Ran Andre120:461/10/21/230310022232
18Kajupank, Indrek417:250/10/30/02022000200-3
32Heinla, Joosep400:000/00/00/000000000000
33Reinart, Ken-Martti300:000/00/00/000000000000
35Küttis, Ralf *225:231/12/50/010102002086
KOKKU20011/2211/327/1420727101011722186240
%50%34.4%50%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Aeg K 11.05.2022 19:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded