ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Pärnu Sadam
84:99
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam1726202184
BC Kalev/Cramo3027172599
T 10.05.2022 19:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Post, Siim-Markus *123:402/33/82/24159102321521
3Gilbert, Alterique121:021/91/40/011261011050
7Valeika, Arturas *514:581/20/00/021301015221
8Kirves, Mihkel *434:546/111/57/74593111272231
9Konontsuk, Artur *321:360/21/20/021301001133
16Lootus, Kaspar400:000/00/00/000000000000
17Aav, Sverre210:500/00/00/00001000400-3
20Valge, Robert234:204/52/54/41014000321818
22Misters, Andris *215:140/02/40/000000012061
23Tamm, Ivo Van423:264/61/32/20330201331312
39Kask, Karl-Martin500:000/00/00/000000000000
KOKKU20018/3811/3115/151513282371824178484
%47.4%35.5%100%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Silins, Ojars *330:541/11/65/65275101161021
5Jackson, Donovan120:172/41/34/47074002151120
6Vitols, Marcis105:471/10/10/000010002020
8Kurbas, Tanel *322:401/11/35/55053000331016
11Kask, Georg200:000/00/00/000000000000
13Hermet, Kregor423:544/53/41/11010301411816
14Kangur, Kristjan400:000/00/00/000000000000
20Nurger, Rauno513:473/50/04/71452112141015
21Murphy, Kamari *529:2110/120/00/02022011122022
22Dorbek, Martin *230:446/70/01/22029104331319
24Haller, Egert201:460/00/00/010100000001
33Kitsing, Kristjan *420:501/21/20/020220101057
KOKKU20029/387/1920/2527734286311172499137
%76.3%36.8%80%
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg T 10.05.2022 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded