ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Finland MU20
71:78
Estonia MU20
Finland MU201521171871
Estonia MU201921172178
N 22.07.2021 19:30, Tallinn, Kalevi Spordihall
Finland MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Blomgren, Perttu *129:582/40/10/2426820424413
4Mäntynen, Joel311:501/20/10/021311010125
5Mervola, Valtteri *115:282/30/10/031411011046
7Sajantila, Erik *222:543/51/50/030300002296
8Ahonen, Antti321:371/43/60/0325100241115
9Vaara, Luukas512:591/20/00/011200200125
10Koivunen, Kalle219:501/16/100/01012000302016
14Federiko, Federiko *522:045/90/00/33471001141013
15Exaucia, Thomas411:270/00/40/01010201000-2
20Grandison, Lucas111:181/20/10/010110012120
21Tainamo, Touko *413:351/20/10/00000002202-5
22Kostmayer, Kai507:001/21/20/011200011053
KOKKU20019/3611/320/524164015621418147165
%52.8%34.4%0%
Estonia MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kirsipuu, Johannes117:450/20/20/02022101000-1
5Suurorg, Kasper *128:553/41/50/230331123398
6Pehka, Ran Andre *124:053/30/65/62134201151116
7Kasemets, Kristen210:420/22/20/010100101065
9Aav, Sverre200:000/00/00/000000000000
10Toom, Hugo *335:597/101/33/54261002262021
12Kitsing, Kaspar303:080/00/00/010100000001
13Riismaa, Joonas *332:213/43/72/27182101121723
14Lootus, Kaspar413:083/30/10/010140023166
15Heinla, Joosep401:410/00/00/000000000000
16Peterson, Mait510:362/40/00/001100110043
17Matute Perner, Karl Andres *521:402/20/01/120231013158
KOKKU20023/347/2611/162573219631214187890
%67.6%26.9%68.8%
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg N 22.07.2021 19:30
Pealtvaajate arv 200
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 17. oktoober
Joosep Indermitte (26)
Aleksandra Komar (34)
Homme, 18. oktoober
Anne Hinnobert Ollo (61)
Sulge

Ülekanded