ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Sweden MU20
71:64
Finland MU20
Sweden MU201814192071
Finland MU201323181064
K 21.07.2021 17:00, Tallinn, Kalevi Spordihall
Sweden MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Myrthil, Romeo117:403/51/21/13141211321012
5Bergström, Hugo120:080/20/40/030352010205
6George, Denzel204:320/00/00/011200001001
7Dibba, Ali *223:372/71/41/210122021282
8Njie, Bara *127:396/160/53/5415530334157
9Jolinder, David *319:143/61/71/2101010001102
12Bangala, Zaba *426:193/90/10/06410300222610
13Andersson, Sebastian409:493/30/01/1202100113711
14Pohto, Kenny *429:033/60/10/0369232322615
25Lindquist, Anton313:160/12/30/001100002063
26Kutic, Nemanja504:220/10/00/00220001110-1
27Klintman, Ibbe304:210/01/10/001100000034
KOKKU20023/566/287/11252146191331516197171
%41.1%21.4%63.6%
Finland MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Blomgren, Perttu *128:392/50/12/350561064467
5Mervola, Valtteri115:160/10/02/201132033324
7Sajantila, Erik *226:282/42/73/44264114241314
8Ahonen, Antti312:200/11/20/032500011034
9Vaara, Luukas516:282/50/00/031410223043
10Koivunen, Kalle213:370/02/50/010121020166
13Luukkonen, Eemi406:550/01/10/000001111033
14Federiko, Federiko *521:413/30/00/0404011001613
15Exaucia, Thomas *425:501/31/40/06170006105-1
20Grandison, Lucas108:161/20/00/010110010022
21Tainamo, Touko *419:212/52/52/2202100133127
22Kostmayer, Kai505:091/10/20/010100111020
KOKKU20014/309/279/113494318762919166462
%46.7%33.3%81.8%
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg K 21.07.2021 17:00
Pealtvaajate arv 45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 24. jaanuar
Veiko Innos (58)
Helari Kitsnik (34)
Gerly Kostla (42)
Triinu Toomla (42)
Homme, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (22)
Kristjan Evart (32)
Kristjan Jääts (41)
Raimond Kesa (47)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine