ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Korvpallinaiskond OSK
65:82
G4S Noorteliiga
Korvpallinaiskond OSK2015171365
G4S Noorteliiga2316232082
N 26.11.2020 18:45, Tallinn, Kristiine PMM
Korvpallinaiskond OSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kostla, Gerly *336:392/50/40/020271000047
6Sepp, Johanna *126:220/30/32/21124103412-3
8Vood, Monica521:385/140/00/0527101031106
10Müller, Gerta *222:171/31/60/033611033050
12Kukumägi, Kaili *332:273/71/51/21341400011011
13Laigo, Jana224:121/24/40/02023203211416
17Haas, Kerli *436:259/210/12/25272201132019
KOKKU20021/556/235/624143819111111376556
%38.2%26.1%83.3%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
10Svilberg, Helena Stina *340:006/91/43/382105005221822
14Gontsarova, Marija *240:007/122/96/85386103182631
15Koorits, Keandra *440:009/141/21/293123426312228
20Adler, Anete Elisabeth500:000/00/00/000000000000
22Kuraksa, Maria *40:000/33/60/09110010110911
30Sepp, Marie Anette *116:001/41/32/2426200202710
KOKKU17623/428/2412/1537124916621871382102
%54.8%33.3%80%
Võistluspaik Tallinn, Kristiine PMM
Aeg N 26.11.2020 18:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10