ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
57:80
G4S Noorteliiga
Audentese Spordiklubi1912161057
G4S Noorteliiga1629191680
R 16.10.2020 18:30, Tallinn, Audentes (suur saal)
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Laurimaa, Nele322:010/11/22/431420010258
4Matsina, Mailian Elisabeth *313:201/10/11/220200010234
5Kasemägi, Trine *524:285/100/20/0415221232108
6Turmann, Anella *320:210/10/30/000032010101
7Neeme, Liisa02:540/10/11/20000000111-2
8Kullamaa, Liis15:150/20/22/431401112625
9Pajumets, Eliise *236:426/111/40/25164304331514
10Svilberg, Jane *335:395/121/12/27073003311513
14Põldmaa, Ellen-Anett322:440/31/23/440441012168
21Lebedeva, Ksenija06:360/00/10/00000000000-1
KOKKU20017/424/1911/203243618921514195758
%40.5%21.1%55%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Vasar, Maria *16:271/21/41/111210001165
3Prede, Valeria116:412/63/30/04042002101311
6Roos, Jenny117:363/50/31/30111004137-1
10Svilberg, Helena Stina *326:102/30/50/053801002146
11Sibul, Hanna Maria *220:121/20/10/01121102402-2
14Gontsarova, Marija222:393/72/31/24151101011314
15Koorits, Keandra420:426/80/10/0103133001321223
20Adler, Anete Elisabeth *526:223/51/20/0628312232917
22Kuraksa, Maria07:430/10/10/030300000001
30Sepp, Marie Anette *125:283/112/42/24154303441413
KOKKU20024/509/275/839155416721519148087
%48%33.3%62.5%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg R 16.10.2020 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 14. aprill
Mai Arkman (57)
Alan Helm (37)
Elise Käit (30)
Stanislav Minitsh (34)
Homme, 15. aprill
Uno Kõiv (57)
Martin Lang (34)
Priit Lokutsevski (49)
Martin Vahimets (43)
Sulge

Ülekanded