ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Keila Korvpallikool II/Balteco
97:90
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Keila Korvpallikool II/Balteco223333997
BC Viljandi vald/Eesti Maavara2118272490
N 03.12.2020 20:30, Keila Tervisekeskus
Keila Korvpallikool II/Balteco
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart319:040/21/30/210134004334
7Kasemets, Kristen207:202/31/22/2101010001910
8Pahv, Margus *124:141/62/71/20003202429-3
9Jaagu, Juss-Joosep221:044/40/21/110103024196
10Lehiste, Marek *424:193/50/10/022413022168
14Lenk, Christopher312:571/20/10/000011000022
16Tamkivi, Roland *416:260/10/20/021323014000
17Lenk, Marcus421:291/40/60/01123202002-2
19Sengbusch, Conrad *221:574/62/31/12355003131521
21Rüütsalu, Norman *124:204/69/145/67295023134047
33Peterson, Henri406:501/10/10/000000000021
KOKKU20021/4015/4210/14221032231921520149794
%52.5%35.7%71.4%
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Paal, Joel100:000/00/00/000000000000
4Paal, Mart219:560/20/11/203312001113
7Tensing, Steven *127:480/23/41/25162102521010
9Kõuts, Jako Johannes526:3910/130/03/31230105022321
12Paal, Indrek *321:552/61/21/221313053180
13Malts, Egert400:000/00/00/000000000000
21Tamberg, Kevin *323:553/30/00/030300011067
37Riives, Vaiko *439:477/150/24/493121013551819
77Kriisa, Valmo *140:006/92/86/813013111115192432
KOKKU20028/506/1716/2136145016823116209092
%56%35.3%76.2%
Võistluspaik Keila Tervisekeskus
Aeg N 03.12.2020 20:30
Tehnilised vead 0 vs 2
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10