ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Võrumaa
76:83
KK HITO/BC Karjamaa
Võrumaa2120171876
KK HITO/BC Karjamaa1121252683
R 16.10.2020 19:00, Parksepa Keskkooli spordihoone
Võrumaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Laine, Elari *23:203/61/60/050501022092
5Treial, Andre *31:410/11/52/331423005255
6Kolling, Rasmus00:000/00/00/000000000000
7Uibopuu, Rauno10:340/10/00/031410010003
9Taal, Kaidar *336:364/71/23/451610602541428
10Jõgi, Richard16:301/40/02/410101103241
11Org, Andreas12:510/20/31/21011100411-5
14Kulberg, Martin *235:384/152/55/63145613261920
15Nõmm, Risto00:000/00/00/000000000000
18Samarüütel, Kalle00:250/00/00/000000000000
22Parker, Fredi *529:367/112/84/773102010262428
23Urb, Kevin302:490/00/10/00000000000-1
KOKKU20019/477/3017/2630737211831023217681
%40.4%23.3%65.4%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Naarits, Sander *209:041/30/00/020200010021
10Tali, Margo327:210/13/43/45053112421215
11Trumm, Edvard *535:196/91/12/2132153014431728
14Nano, Reijo-Krismar207:100/10/00/01010001100-2
23Roosimägi, Urmet *226:330/30/12/240472042227
24Laanemets, Karel209:521/20/00/00000000202-1
26Grüning, Aivar *131:134/104/114/675124205152424
30Sapovalov, Taniel *420:462/90/01/434720013251
33Kool, Jarko110:533/60/04/44042005131010
52Rikberg, Gregor221:492/21/52/300011033494
KOKKU20019/469/2218/2546125822622621218387
%41.3%40.9%72%
Võistluspaik Parksepa Keskkooli spordihoone
Aeg R 16.10.2020 19:00
Tehnilised vead 2 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Homme, 19. aprill
Katrin Kallit (54)
Sven Keert (37)
Sulge

Ülekanded