ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Alutaguse
86:90
Keila Korvpallikool II/Balteco
Alutaguse2522201986
Keila Korvpallikool II/Balteco2129241690
K 14.10.2020 19:30, Iisaku Gümnaasium
Alutaguse
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Pärnpuu, Jaanus *139:243/82/78/84044306452016
7Valdre, Toomas *135:591/20/21/2516910241310
8Elp, Allan-Erik100:000/00/00/000000000000
9Aleksandrov, Janar121:253/31/50/063910034098
11Valdre, Peeter *228:380/04/80/05270000111215
13Pärnpuu, Andres103:350/00/00/001101001001
14Valdre, Viljar506:040/10/00/00000001300-5
35Grüning, Einar *529:3211/200/12/43472206272421
44Sala, Ülar *535:238/180/12/4156215416451830
KOKKU20026/527/2413/18431861211112423198696
%50%29.2%72.2%
Keila Korvpallikool II/Balteco
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart *332:464/50/310/147181421481828
4Äkke, Kevin *232:006/110/24/62136103141617
9Jaagu, Juss-Joosep222:271/30/20/220251031121
10Lehiste, Marek422:035/60/10/14152501221018
11Uuspõld, Oliver300:000/00/00/000000000000
13Maide, Laur02:370/00/00/00000001000-1
14Lenk, Christopher *314:320/32/33/40001004539-1
15Uusoja, Marek400:000/00/00/000000000000
16Tamkivi, Roland *430:313/50/30/19312010102613
17Lenk, Marcus *427:266/103/124/42021202422513
20Strelkov, Sten12:030/01/40/000012001032
25Reintam, Norton03:350/00/11/20000001111-2
KOKKU20025/436/3122/3428634171621719239088
%58.1%19.4%64.7%
Võistluspaik Iisaku Gümnaasium
Aeg K 14.10.2020 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Homme, 19. aprill
Katrin Kallit (54)
Sven Keert (37)
Sulge

Ülekanded