ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

BK Liepaja
90:77
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
BK Liepaja1426183290
BC Valga-Valka/Maks&Moorits2220201577
P 13.10.2019 14:00, Liepajas Olimpiskais centrs
BK Liepaja
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Ate, Arnis *111:200/00/20/00001000110-1
4Tuckson, Justin Armstrong104:080/10/00/010102012100
5Kuze, Roberts403:390/10/10/01120000320-1
6Jansons, Niks313:044/70/10/000010000085
9Plavnieks, Kristaps *130:510/40/61/240493010318
10Sirutavicius, Gytis311:190/01/35/500000001287
12Matisons, Kristers300:000/00/00/000000000000
15Miska, Anrijs511:242/20/21/101111002155
25Hazners, Eduards226:274/64/54/53034002352427
30Kuksiks, Rihards *325:421/35/93/31122100412016
31Selakovs, Andrejs *533:073/70/05/873103104451113
33Sipolins, Guntis *528:584/71/12/27180001311315
KOKKU20018/3811/3021/262410342180923229094
%47.4%36.7%80.8%
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Bumeisters, Rodrigo106:341/10/00/100011021121
3Denafs, Davis202:210/00/01/200000001110
5Jereminov, Branko *127:111/10/46/7606500414813
7Krumins, Emils112:490/11/54/400011022474
9Eichfuss, Timo *434:434/83/53/464104103542024
11Vanags, Ricards Daniels200:000/00/00/000000000000
13Kalinin, Julii200:000/00/00/000000000000
16Best, Michael *535:4411/180/13/4111123011432530
21Bulatovic, Vladimir *436:021/30/30/052762015026
23Sukteris, Elvis200:000/00/00/000000000000
25Gafurov, Filipp *435:181/41/27/8213000345128
40Raadik, Rain509:170/00/00/000000110101
KOKKU20019/365/2024/303194020521723237787
%52.8%25%80%
Võistluspaik Liepajas Olimpiskais centrs
Aeg P 13.10.2019 14:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 23. november
Roland Hurt (85)
Homme, 24. november
Anton Bazõlev (34)
Kadri-Ann Lass (23)
Martti Luik (31)
Sirje Metsküll Kangro (70)
Rauno Nurger (26)
Peeter Peljo (45)
Silver Suurorg (22)
Sulge

Ülekanded