ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
77:47
KA Tallinna Kalev
Audentese Spordiklubi1325211877
KA Tallinna Kalev171061447
L 21.12.2019 11:30, Jüri Spordihoone
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kangur, Kätlin *33:485/70/21/380851025131127
6Lill, Elisabeth *20:020/11/30/041533031138
8Raiendik, Isabella09:523/30/00/012310011068
14Luks, Emma Charlotte09:153/40/01/102201014377
26Normak, Karolin13:543/70/00/023511031065
27Pae, Norah Marie06:591/10/00/020210010125
28Urban, Kaisa07:012/30/00/000000002041
31Orasmäe, Kadri Liina18:281/50/00/01120103202-4
33Torn, Mia00:000/00/00/000000000000
44Pendis, Regina09:240/00/10/00000001100-3
55Mägi, Laura *24:014/100/00/002222043182
88Sirgi, Lisa *17:327/90/00/01232021001418
99Frier, Kayla Jade *29:444/101/53/51347308371412
KOKKU20033/602/115/9251843222143119167786
%55%18.2%55.6%
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sapunova, Alexandra14:381/21/10/011200032051
7Froljonok, Anastasia11:480/20/01/223501022110
13Gontsarova, Ariana10:230/30/11/21010202121-2
16Tseluiko, Anastasia *19:200/40/20/02131104310-7
17Kuzin, Diana *14:350/01/10/210111042230
27Serko, Milena22:383/70/11/21010409027-1
29Bodõlevskaja, Polina *32:202/70/16/7033010434104
30Grigorjeva, Anastasia00:000/00/00/000000000000
36Alekseeva, Ariadna08:110/00/00/010101010001
37Kalashnikova, Sofija *25:284/111/15/74151203361614
40Goncharuk, Elizaveta *33:392/40/20/032553040148
90Kivonen, Ksenia02:530/00/00/000000000000
99Barskaja, Anastasija04:080/00/00/000000000000
KOKKU20012/403/1014/2220123281603816194718
%30%30%63.6%
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg L 21.12.2019 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. september
Kristjan Karm (39)
Ermil Kuldkepp (60)
Andre Pärn (43)
Sonata Eliis Timofejeva (19)
Homme, 22. september
Remi Aare (41)
Heigo Erm (40)
Jaak Hubelmann (65)
Margus Jaago (57)
Sulge

Ülekanded