ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Sweden WU18
62:69
Latvia WU18
Sweden WU18161819962
Latvia WU181817102469
Sweden WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Nyström, Julia *26:531/22/72/2101130424107
7Lorensson, Malva *29:401/41/12/230302053374
8Almqvist, Stina21:402/60/24/731411024584
9Berglund, Sara06:061/10/00/00000002202-2
10Bolander, Lisa11:041/10/12/200000011142
11Leth, Sylvia *13:400/30/01/224610042210
12Ekh, Matilda *28:565/90/44/41124622141421
13Olsson, Elina06:000/00/00/010111000003
14Elebring, Miranda14:050/10/00/031420032000
15Fjellner, Lovisa *14:531/10/00/021310111126
25Jonsson Ojala, Ida09:362/20/03/4303001002712
26Ejbyfeldt, Lovisa17:273/50/01/2718101222712
KOKKU20017/353/1519/25281139121353020246269
%48.6%20%76%
Latvia WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Koltone, Kristiana *14:021/30/11/20002103323-2
9Trankale, Katrina *19:302/40/12/212303011268
10Bulane, Elizabete27:200/22/32/2415420317819
11Harcenko, Juta *25:493/50/02/231423035188
12Jasa, Vanesa *23:234/112/40/0505100343144
16Gerke, Asnate13:080/10/30/00003101200-3
17Zambrane, Laura04:350/10/01/200021000113
19Priede, Nikola *27:046/90/13/46061000221516
23Krümina, Liva13:490/20/10/023510021000
24Leimane, Marta18:021/30/12/201131031244
27Smilga, Katrina13:185/60/00/0000120040108
KOKKU20022/474/1513/1622931201401924206965
%46.8%26.7%81.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (väike saal)
Aeg L 04.01.2020 14:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 31. märts
Howard Frier (44)
Silver Leppik (37)
Sander Raieste (21)
Homme, 1. aprill
Egert Haller (25)
Artur Ikkonen (27)
Mare Illaste (60)
Üllar Kerde (66)
Raido Kuusk (44)
Ilme Toots (79)
Sulge

Ülekanded