ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Keila Korvpallikool
84:90
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool3218132184
KA Tallinna Kalev3016202490
T 14.01.2020 20:30, Keila Tervisekeskus
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart321:220/40/03/611201103431
4Äkke, Kevin220:236/80/14/62135201041623
5Sooär, Carl Erich216:101/20/00/010122011125
7Kasemets, Kristen *219:382/42/41/1101200151115
8Pahv, Margus *122:191/73/70/0123110120112
10Lehiste, Marek400:000/00/00/000000000000
12Meeksa, Martin *519:111/30/01/32241215523-1
17Lenk, Marcus410:151/31/10/221312000158
19Sengbusch, Conrad *223:061/31/26/84262115361114
21Reinart, Andre311:512/20/23/421301015274
27Raap, Rasmus218:433/41/20/002201011098
32Sadrin, Aleksandr *517:022/60/12/232510011166
KOKKU20020/468/2020/32231740151331726228475
%43.5%40%62.5%
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Gurjanov, Vadim417:101/31/23/4303212122811
5Stonogin, Aleksei *137:212/25/120/02022204531912
6Jevsejev, Daniil00:000/00/00/000000000000
7Poljak, Vladislav *218:543/40/00/0123110001611
9Prometnoi, Jevgeni400:000/00/00/000000000000
10Poljak, Vitali114:350/02/30/000010042363
11Nazarov, Dmitri *533:589/160/07/775125002462534
12Savin, Artjom203:110/00/00/00000001000-1
14Leontjev, Oleg *430:494/50/25/63141302371319
15Svyatolutskiy, Dmitry16:052/60/12/421322011265
16Sannikov, Leonard00:000/00/00/000000000000
27Ronkel, Aleksei *427:582/61/20/0516730252712
KOKKU20023/429/2217/212511362112218222690106
%54.8%40.9%81%
Võistluspaik Keila Tervisekeskus
Aeg T 14.01.2020 20:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (34)
Vjatšeslav Botškarjov (43)
Tatjana Drozdova (20)
Kalle Kollin (50)
Laina Mesila-Kaarmann (33)
Sulge

Ülekanded