ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Rapla Korvpallikool
83:80
KA Tallinna Kalev
Rapla Korvpallikool1427202283
KA Tallinna Kalev2426201080
R 11.10.2019 19:30, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kilk, Kardo13:112/52/71/1213100312114
3Oksa, Martin20:212/43/70/0213100200139
4Ratas, Jan Märten *124:463/50/01/3314430435712
7Alumets, Taniel *317:580/12/40/00001102506-2
8Post, Markus22:073/50/00/011212314168
9Ruut, Marek *226:494/102/52/56286321231622
10Ladoga, Markus118:040/11/42/310123004153
13Aalde, Deran-Eric *323:473/60/00/0325410112612
30Kivi, Jordan507:030/00/00/222400000103
33Pärnapuu, Erik *22:134/61/32/35052211431315
37Oruste, Martin00:000/00/00/000000000000
39Sutri, Valjar03:410/00/10/00000001000-2
KOKKU20021/4311/318/17281038221561624188384
%48.8%35.5%47.1%
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Stonogin, Aleksei *134:551/41/70/041594065255
6Jevsejev, Daniil08:271/11/10/200000002152
7Poljak, Vladislav *232:325/81/41/65383103331412
9Prometnoi, Jevgeni423:494/100/02/4448200323109
10Poljak, Vitali *120:352/62/35/6101020243156
11Nazarov, Dmitri *531:087/120/03/583116133151730
14Leontjev, Oleg *430:433/40/21/312416210415721
15Svyatolutskiy, Dmitry16:062/50/23/410101131272
16Sannikov, Leonard01:450/10/00/00000000000-1
KOKKU20025/515/1915/30351954221042519248086
%49%26.3%50%
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg R 11.10.2019 19:30
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)