ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

G4S Noorteliiga
83:71
KK Viimsi/Noto
G4S Noorteliiga1721252083
KK Viimsi/Noto1717201771
N 27.02.2020 19:00, Tallinn, Audentes (suur saal)
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer214:150/22/30/020220004164
4Toom, Hugo319:572/101/33/4213110215104
6Allemann, Georg *431:034/70/20/071820004089
11Suurorg, Kasper *133:563/91/55/66174204221412
12Matute Perner, Karl Andres *534:305/80/04/487157112251436
16Trempi, Marten300:000/00/00/000000000000
26Mõttus, Markkus405:281/10/00/040400001126
32Heinla, Joosep400:000/00/00/000000000000
38Kokk, Kristjan *335:334/81/72/3167101332137
42Lehe, Gerrit300:000/00/00/000000000000
44Reinart, Ken-Martti *325:184/61/15/64262011351623
KOKKU20023/516/2119/23361955194313202183101
%45.1%28.6%82.6%
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *120:300/02/73/410120012699
2Lilleõis, Robert420:341/40/30/0641040123127
3Bibikov, Gaspar *121:512/61/33/3415300243108
5Kivilo, Hugo209:000/01/10/000001011032
6Vene, Egert *313:340/10/00/01011102310-2
8Rikberg, Gregor211:180/31/21/21010000314-2
10Märtson, Andreas *326:492/71/33/3224011142105
11Evart, Kristjan *234:442/55/144/44151101152320
14Sünd, Kevin319:480/11/30/031440011036
20Allorg, Mihkel421:523/70/21/232510011175
KOKKU20010/3412/3815/1825143916421223207158
%29.4%31.6%83.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg N 27.02.2020 19:00
Tehnilised vead 0 vs 2
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (42)
Henrik Herman (38)
Reigo Kimmel (42)
Tiit Saluveer (72)
Greeta Üprus (28)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (31)
Joosep Heinla (20)
Tauri Raja (39)
Priit Roosimägi (40)
Triin Teppo (32)
Veljo Vares (41)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa