ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

BK Ogre
97:102
TALTECH
BK Ogre20201830997
TALTECH2017341714102
P 10.02.2019 18:00, Ogres 1. vidusskola
BK Ogre
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Ozolinkevics, Marts120:120/24/70/0000000121124
7Muiznieks, Mikus100:000/00/00/000000000000
8Iljins, Viktors *516:205/80/00/0112010121108
10Mizis, Lauris308:340/01/10/000000002031
12Sirsnins, Rinalds124:354/74/112/21015302222219
13Magone, Renars300:000/00/00/000000000000
17Zebergs, Rihards *239:590/31/32/331441035555
18Poznaks, Janis429:437/140/18/121450102392219
21Dargais, Kristaps *336:142/70/01/29514620123520
25Lasenbergs, Edgars *230:161/72/71/230332112396
31Apsitis, Karlis *319:060/13/30/040410025298
KOKKU22519/4915/3314/21231538191011525269790
%38.8%45.5%66.7%
TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Puidet, Jaan *234:597/110/21/27298117551520
6Metsalu, Oliver *235:303/81/32/25163100411111
13Arbet, Gregor *339:282/41/54/43142000431110
15Raadik, Toomas *532:538/102/36/75161004452828
21Maskhulia, Levan100:000/00/00/000000000000
22Kuimet, Reni Alvin310:190/21/20/010120002031
25Giese, Levi Martin524:493/41/24/484121220131330
43Schmalz, Eric *116:411/31/12/201110044270
44Viilup, Sander230:214/61/23/45052100351420
KOKKU22528/488/2022/253710472053172724102120
%58.3%40%88%
Võistluspaik Ogres 1. vidusskola
Aeg P 10.02.2019 18:00
Tehnilised vead 1 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. august
Peeter Kirtsi (40)
Siim Laur (32)
Raido Raudsepp (33)
Raido Rebane (34)
Sulev Sild (39)
Homme, 22. august
Sergei Turkov (31)
Oliver Tuus (39)
Janis Vahter (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Naiste koondis: Eesti vs Iirimaa