ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rakvere SK/Tarvas
43:50
Tapiola Honka Green
Rakvere SK/Tarvas715111043
Tapiola Honka Green91517950
L 04.05.2019 09:00, Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Rakvere SK/Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rumm, Remi-Andero14:001/40/20/22132103222-2
2Kruusimaa, Markus06:030/00/00/011210022100
3Liiv, Aron11:481/30/00/111201021120
4Laigu, Rasmus09:122/30/00/002202011045
9Küngas, Tobias07:120/00/00/020200000002
10Rossmann, Martin08:541/10/01/423500003234
11Lillepuu, Karl-Andri05:511/20/00/01010001202-1
13Altmäe, Riiko14:000/21/22/2516410021512
21Treial, Martin07:561/10/00/000000000022
24Lepp, Gregor14:002/80/21/21231102215-2
30Komarov, Danila06:011/20/10/00000001002-1
50Pere, Marten12:452/20/23/611211020377
51Harend, Markus14:002/31/62/320211041293
85Kerge, Lukas08:120/10/00/01120001200-2
KOKKU14014/322/159/2019133210801918134327
%43.8%13.3%45%
Tapiola Honka Green
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kiraly, Oliver15:473/40/00/021300012267
5Roselius, Theo15:510/10/00/011221000206
21Hemdahl, Matias16:324/90/03/53256302251119
24Maula, Hugo08:583/80/02/603311024381
25Vasarainen, Marius10:381/10/20/020200020020
33Pedersen, Peedu14:563/70/22/251610031287
35Lounasmeri-McKenna, Christoph17:071/62/32/2101000222103
38Lönnqvist, Jon11:322/20/00/030301010047
45Kivi, Morris15:130/40/21/241511002110
52Metsola, Joona13:220/00/00/203310010102
94Leinonen, Elias00:000/00/00/000000000000
KOKKU14017/422/910/1921123312701413185052
%40.5%22.2%52.6%
Kohtunikud Tiit Tammaru, Andre Laurits
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Aeg L 04.05.2019 09:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Heiki Riives (40)
Vaiko Riives (40)
Andry Sinivee (33)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Sulge

Ülekanded