ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Pärnu Spordikool
76:73
KA Tallinna Kalev
Pärnu Spordikool2120191676
KA Tallinna Kalev2517102173
P 19.05.2019 11:30, Karulaugu Spordikeskus
Pärnu Spordikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Sutt, Elena *36:533/60/00/1459220152611
8Alamets, Anett00:000/00/00/000000000000
9Pärnala, Karin *504:130/10/02/20000001312-2
11Kass, Helerin *430:100/33/62/4314131344119
12Saarep, Katriin02:270/10/00/000000100000
14Vent, Hiie07:300/20/02/222400022121
16Prede, Valeria236:374/134/101/155105017312113
17Proos, Elisabeth00:000/00/00/000000000000
21Klaamas, Carolyn *32:472/50/24/6415430223811
24Juurik, Triin *23:168/111/34/42464203562328
28Mitt, Carmel00:000/00/00/000000000000
57Rõngelep, Katariina26:031/60/11/444831043332
KOKKU20018/488/2216/24242246191132327217673
%37.5%36.4%66.7%
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kraptsak, Alisa *36:143/60/02/2404041123814
8Nikitina, Alina00:210/00/00/000000000000
12Svedovskaja, Diana *32:464/92/47/1150552074122121
17Mehine, Laura05:330/01/10/010100001033
19Timoshtshuk, Viktoria *34:034/83/80/0123020451175
25Kozlovski, Kristiina06:430/00/01/411221031211
30Perednya, Galina *438:443/60/05/896153002451122
33Knjazeva, Darja00:000/00/00/000000000000
34Tsernikova, Arina00:000/00/00/000000000000
36Girenko, Ksenija00:000/00/00/000000000000
37Kisseljova, Viktoria *140:006/140/50/2235700444124
99Jegorova, Darja05:310/10/00/00000000000-1
KOKKU20020/446/1815/2723123517912121277369
%45.5%33.3%55.6%
Kohtunikud Hendrik Laas, Erik Tserr, Rauno Kobin
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg P 19.05.2019 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 20. juuni
Siim Hiie (31)
Marek Põder (40)
Homme, 21. juuni
Rain Koort (24)
Ivar Kundla (47)
Jaak Laanemets (53)
Marit Maaring (28)
Joosep Toome (34)
Sulge

Ülekanded