ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

KA Tallinna Kalev
43:110
Audentese SK/TSK
KA Tallinna Kalev81612743
Audentese SK/TSK26332526110
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kraptsak, Alisa01:081/20/00/012300000023
8Nikitina, Alina *40:001/40/20/02022003402-7
12Svedovskaja, Diana00:000/00/00/000000000000
17Mehine, Laura *40:003/102/90/013423093312-3
19Timoshtshuk, Viktoria00:000/00/00/000000000000
25Kozlovski, Kristiina00:000/00/00/000000000000
33Knjazeva, Darja *40:003/70/00/162823171269
34Tsernikova, Arina *38:517/180/21/160622085115-3
36Girenko, Ksenija *40:003/100/10/24262025316-3
99Kisseljova, Viktoria100:000/00/00/000000000000
KOKKU20018/512/141/42092910833216743-4
%35.3%14.3%25%
Audentese SK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Ojala, Triinu *421:2510/120/30/12241211022023
10Svilberg, Helena Stina *328:188/150/12/474117211131830
15Vaikma, Triinu-Liis *26:450/52/20/041511100068
18Kruuk, Grete21:513/32/50/02130211001214
23Matsina, Mailian Elisabeth *333:006/100/22/33363332031422
24Sibul, Hanna Maria23:153/40/21/2527121311711
28Ülper, Berit-Johanna18:312/30/01/232513003159
30Sepp, Marie Anette *126:5012/150/24/66285306262835
KOKKU20044/674/1710/183217491918814716110152
%65.7%23.5%55.6%
Kohtunikud Andrus Moor, Sander Sööt
Võistluspaik Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Aeg P 05.05.2019 12:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (59)
Kaido Seil (44)
Meelis Songe (41)
Martin Toomas (38)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (40)
Siim Laur (32)
Raido Raudsepp (33)
Raido Rebane (34)
Sulev Sild (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Naiste koondis: Eesti vs Iirimaa