ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese SK
74:56
KA Tallinna Kalev
Audentese SK1612232374
KA Tallinna Kalev1814101456
P 26.05.2019 11:30, Rapla, Sadolin Spordihoone
Audentese SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rööpson, Merian00:170/00/00/000000000000
5Põldma, Anni01:061/10/01/100000000134
6Roos, Jenny *136:084/60/20/0617411543811
10Neeme, Maarja09:220/11/10/000010030030
12Vaas, Eleriin *39:424/82/41/2114152416431522
13Friedemann, Mariell *37:243/90/30/010010831541610
15Koorits, Keandra *440:0010/150/04/9107175118152433
27Pae, Norah Marie01:380/00/00/00000000100-1
30Tael, Laura Anette *34:015/91/42/64151102231510
33Põldma, Liisa00:170/00/00/010100000001
KOKKU20027/494/148/18421355211042916167490
%55.1%28.6%44.4%
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saripova, Alina *38:325/90/21/22570331331116
7Gretsina, Nikol00:000/00/00/000000000000
13Razguljajeva, Anastasia *30:502/50/00/0448330100414
16Tseluiko, Anastasia04:220/01/30/002200012030
17Kuzin, Diana02:000/00/00/000000000000
22Kuraksa, Maria *17:251/110/00/013412001320
24Honga, Maria08:280/00/00/02020101300-1
27Levikina, Elina *07:000/10/00/00110001000-1
29Bodõlevskaja, Polina09:440/20/00/01010000000-1
30Voltskova, Diana *35:5010/311/47/86177903483027
37Kalashnikova, Sofija16:532/90/00/23140204124-3
90Goltsman, Sofia28:501/100/10/02350102202-6
KOKKU20021/782/108/12212041112131416165645
%26.9%20%66.7%
Kohtunikud Raido Galjaev, Andre Laurits
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg P 26.05.2019 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (40)
Henrik Herman (36)
Reigo Kimmel (40)
Tiit Saluveer (70)
Greeta Üprus (26)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (29)
Joosep Heinla (18)
Tauri Raja (37)
Priit Roosimägi (38)
Triin Teppo (30)
Veljo Vares (39)
Sulge

Ülekanded