ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese SK/Siili
67:42
KA Tallinna Kalev
Audentese SK/Siili1918201067
KA Tallinna Kalev611131242
L 25.05.2019 11:30, Rapla, Sadolin Spordihoone
Audentese SK/Siili
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kilvits, Janete02:261/10/00/200000000222
7Saarne, Anette-Marielle03:230/10/01/410100000210
8Raudleht, Kerttu02:520/00/00/21010001010-1
9Koolmeister, Karoliina06:380/10/00/231411000104
10Jaama, Marta-Eleri *35:458/170/03/588166553441937
11Mölder, Sille-Liis *38:467/210/22/4336431423167
13Savostjanov, Alisa29:004/70/01/2459221143917
14Kangur, Kätlin *27:093/50/05/832558010451115
16Rattasepp, Kristel *22:210/11/40/00001004303-7
22Vannamik, Anna-Liisa *31:342/120/02/236912024567
KOKKU20025/661/614/31262551202172521266781
%37.9%16.7%45.2%
KA Tallinna Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Saripova, Alina *33:415/110/01/2336120756116
13Razguljajeva, Anastasia *25:253/60/00/011203052161
16Tseluiko, Anastasia04:410/00/02/210100022221
17Kuzin, Diana00:000/00/00/000000000000
22Kuraksa, Maria *19:090/30/00/02020002310-5
24Honga, Maria04:350/00/00/01010000200-1
27Levikina, Elina *28:491/100/00/01232302302-4
29Bodõlevskaja, Polina14:231/40/04/614500000368
30Voltskova, Diana *35:194/150/50/072936211118-2
37Kalashnikova, Sofija16:211/40/05/832510065571
40Goncharuk, Elizaveta00:000/00/00/000000000000
90Goltsman, Sofia17:340/40/00/01343002320-1
KOKKU20015/570/512/1821173810142372621424
%26.3%0%66.7%
Kohtunikud Rauno Kobin, Hendri Einard
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg L 25.05.2019 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 3. juuni
Gert Kullamäe (49)
Siim Maaten (35)
Pirgit Püü (32)
Priit Vene (53)
Homme, 4. juuni
Armand Danilson (57)
Eve-Mall Peets (87)
Martin Polman (36)
Valeri Zlatin (62)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!