ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Audentese SK/TSK
77:52
Pärnu Spordikool
Audentese SK/TSK1728211177
Pärnu Spordikool96181952
P 12.05.2019 16:00, Kohila Spordihoone
Audentese SK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Kuus, Eha-Roos04:560/20/00/00110000100-2
9Iliste, Elena19:072/60/10/042623123147
10Sibul, Hanna Maria *25:583/50/21/221331162375
13Priisalm, Gerda Lisette408:341/10/00/21120103412-3
14Rämman, Ketlin09:321/30/00/012300020021
15Varik, Kaisa12:451/20/30/011210001121
18Kruuk, Grete *26:005/61/40/01011100311310
21Adler, Anete-Elisabeth *530:559/160/01/2159246243131946
40Grünmann, Maarja *331:247/121/41/32136602341821
47Lebedeva, Ksenija *24:093/91/11/2336310241108
48Liivamägi, Liis406:350/00/00/000002020000
KOKKU20032/623/154/11302151221762222157794
%51.6%20%36.4%
Pärnu Spordikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Mogom, Mirtel20:101/20/00/030300020021
5Hinno, Cathy-Helina00:000/00/00/000000000000
6Sutt, Elena *31:568/170/05/73251410482125
7Titma, Grete Liis11:290/20/20/03140001000-1
10Nurk, Hannalore00:000/00/00/000000000000
12Saarep, Katriin *31:182/40/11/231400014151
13Kalda, Mia Mai07:280/00/00/000000000000
14Vent, Hiie *29:563/121/22/2549130731112
15Pall, Keiti07:430/00/00/00000001000-1
18Savisaar, Christen12:570/00/00/000000000000
28Mitt, Carmel *09:140/10/00/20110100110-1
57Rõngelep, Katariina *37:444/120/35/1430383011311132
KOKKU20018/501/813/2720929101112315225228
%36%12.5%48.1%
Kohtunikud Kristen Jakobson
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg P 12.05.2019 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (27)
Aleksander Oliver Hint (19)
Taavi Hämarsalu (30)
Kasper Suurorg (17)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019