ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Audentese SK/TSK
67:45
Audentese SK/Siili
Audentese SK/TSK1720151567
Audentese SK/Siili813111345
L 11.05.2019 11:30, Kohila Spordihoone
Audentese SK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Kuus, Eha-Roos08:570/10/04/410100031242
9Iliste, Elena19:481/50/01/212322000136
10Sibul, Hanna Maria *27:236/102/42/33145016122017
13Priisalm, Gerda Lisette408:301/30/00/034712002028
14Rämman, Ketlin08:451/30/00/022400110024
15Varik, Kaisa16:461/20/20/023501022021
18Kruuk, Grete *23:042/40/53/531420012475
21Adler, Anete-Elisabeth *528:006/110/34/74591222251620
40Grünmann, Maarja *329:291/50/40/081916044224
47Lebedeva, Ksenija *24:303/91/60/0641021023398
48Liivamägi, Liis404:410/30/00/01120000100-3
KOKKU20022/563/2414/21342458141442118196772
%39.3%12.5%66.7%
Audentese SK/Siili
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Savostjanov, Alisa11:070/10/00/002211001103
5Mölder, Sille-Liis *29:313/112/52/21126213141414
6Roos, Jenny *26:552/131/55/621301015512-2
11Õun, Laura08:420/20/01/231411031111
13Friedemann, Mariell24:071/50/20/02021105102-7
15Koorits, Keandra *22:574/100/02/2213001542100
19Golob, Mia07:580/20/00/00000001000-4
20Jaama, Marta Eleri *20:521/30/00/2538431224214
22Vannamik, Anna-Liisa14:201/10/00/040400001025
25Juhkov, Kristiina *12:131/20/00/010100001021
28Ülper, Birgit11:520/00/10/030301020001
33Lemmik, Mette09:210/20/00/031411012102
KOKKU20013/523/1310/14261036141132319184528
%25%23.1%71.4%
Kohtunikud Kristen Jakobson, Aleksei Stonogin
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg L 11.05.2019 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (32)
Taavi Mets (37)
Indrek Reinbok (43)
Jaagup Toome (32)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (57)
Marelle Grünthal-Drell (52)
Aarne Innos (68)
Annika Köster (27)
Jaan Malmberg (63)
Marek Suits (34)
Priit Vilba (66)
Sulge

Ülekanded