ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese SK/TSK
67:45
Audentese SK/Siili
Audentese SK/TSK1720151567
Audentese SK/Siili813111345
L 11.05.2019 11:30, Kohila Spordihoone
Audentese SK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Kuus, Eha-Roos08:570/10/04/410100031242
9Iliste, Elena19:481/50/01/212322000136
10Sibul, Hanna Maria *227:236/102/42/33145016122017
13Priisalm, Gerda Lisette408:301/30/00/034712002028
14Rämman, Ketlin08:451/30/00/022400110024
15Varik, Kaisa16:461/20/20/023501022021
18Kruuk, Grete *223:042/40/53/531420012475
21Adler, Anete Elisabeth *528:006/110/34/74591222251620
40Grünmann, Maarja *329:291/50/40/081916044224
47Lebedeva, Ksenija *24:303/91/60/0641021023398
48Liivamägi, Liis404:410/30/00/01120000100-3
KOKKU20022/563/2414/21342458141442118196772
%39.3%12.5%66.7%
Audentese SK/Siili
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Savostjanov, Alisa11:070/10/00/002211001103
5Mölder, Sille-Liis *29:313/112/52/21126213141414
6Roos, Jenny *126:552/131/55/621301015512-2
11Õun, Laura08:420/20/01/231411031111
13Friedemann, Mariell24:071/50/20/02021105102-7
15Koorits, Keandra *422:574/100/02/2213001542100
19Golob, Mia07:580/20/00/00000001000-4
20Jaama, Marta Eleri *20:521/30/00/2538431224214
22Vannamik, Anna-Liisa14:201/10/00/040400001025
25Juhkov, Kristina *12:131/20/00/010100001021
28Ülper, Birgit11:520/00/10/030301020001
33Lemmik, Mette09:210/20/00/031411012102
KOKKU20013/523/1310/14261036141132319184528
%25%23.1%71.4%
Kohtunikud Kristen Jakobson, Aleksei Stonogin
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg L 11.05.2019 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (40)
Henrik Herman (36)
Reigo Kimmel (40)
Tiit Saluveer (70)
Greeta Üprus (26)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (29)
Joosep Heinla (18)
Tauri Raja (37)
Priit Roosimägi (38)
Triin Teppo (30)
Veljo Vares (39)
Sulge

Ülekanded