ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Tiit Soku KK/SK Nord 1
83:69
KK HITO/BC Karjamaa
Tiit Soku KK/SK Nord 11625172583
KK HITO/BC Karjamaa1820171469
L 25.05.2019 18:15, Rapla, Sadolin Spordihoone
Tiit Soku KK/SK Nord 1
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Tamm, Herman *28:555/152/22/21344203221813
8Artamonenkov, Michael00:000/00/00/000000000000
10Saadi, Simm-Marten *25:333/51/25/1064101502361423
13Piperal, Andero *30:356/110/21/46173306241312
14Grebenyuk, Makar01:140/00/00/000000000000
15Jõesoo, Kevin22:297/130/15/73691400441923
21Järviste, Kaarel *17:050/10/00/013411003001
23Herter, Edvard-Marius22:061/40/20/030330001022
24Parve, Henri-Thor *25:425/131/50/02463122121311
25Suvi, Rasmus05:031/10/00/010100101023
30Raagul, Mihkel21:121/60/10/011241000023
32Teearu, Karel00:000/00/00/000000000000
KOKKU20029/694/1513/23242246201731317188391
%42%26.7%56.5%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Lindeberg, Meiko15:310/00/00/011230011003
4Nurkma, Andre20:561/20/00/02020000402-2
5Sternhof, Jan Henrik00:000/00/00/000000000000
9Ilmenski, Oliver02:260/00/00/011200001001
11Paumere, Steven Markus01:141/10/00/001100000023
13Korotkov, Maksim05:340/00/10/00000002100-4
15Käen, Kaspar *31:116/120/32/28197404331421
20Kaukes, Kaspar *34:308/121/25/62133114142425
24Maalma, Tanel *25:252/41/40/02021005307-3
34Koppelman, Kristjan *29:331/50/32/440410332440
38Järvepere-Luik, Madis *33:345/100/16/9104143116261624
KOKKU20024/462/1415/213093918652518176968
%52.2%14.3%71.4%
Kohtunikud Kristen Jakobson, Janek Küppar
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg L 25.05.2019 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Tanel Maalma)
Sünnipäevad
Täna, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Homme, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)