ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Tiit Soku KK/SK Nord 1
83:69
KK HITO/BC Karjamaa
Tiit Soku KK/SK Nord 11625172583
KK HITO/BC Karjamaa1820171469
L 25.05.2019 18:15, Rapla, Sadolin Spordihoone
Tiit Soku KK/SK Nord 1
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Tamm, Herman *28:555/152/22/21344203221813
8Artamonenkov, Michael00:000/00/00/000000000000
10Saadi, Simm-Marten *25:333/51/25/1064101502361423
13Piperal, Andero *30:356/110/21/46173306241312
14Grebenyuk, Makar01:140/00/00/000000000000
15Jõesoo, Kevin22:297/130/15/73691400441923
21Järviste, Kaarel *17:050/10/00/013411003001
23Herter, Edvard-Marius22:061/40/20/030330001022
24Parve, Henri-Thor *25:425/131/50/02463122121311
25Suvi, Rasmus05:031/10/00/010100101023
30Raagul, Mihkel21:121/60/10/011241000023
32Teearu, Karel00:000/00/00/000000000000
KOKKU20029/694/1513/23242246201731317188391
%42%26.7%56.5%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Lindeberg, Meiko15:310/00/00/011230011003
4Nurkma, Andre20:561/20/00/02020000402-2
5Sternhof, Jan Henrik00:000/00/00/000000000000
9Ilmenski, Oliver02:260/00/00/011200001001
11Paumere, Steven Markus01:141/10/00/001100000023
13Korotkov, Maksim05:340/00/10/00000002100-4
15Käen, Kaspar *31:116/120/32/28197404331421
20Kaukes, Kaspar *34:308/121/25/62133114142425
24Maalma, Tanel *25:252/41/40/02021005307-3
34Koppelman, Kristjan *29:331/50/32/440410332440
38Järvepere-Luik, Madis *33:345/100/16/9104143116261624
KOKKU20024/462/1415/213093918652518176968
%52.2%14.3%71.4%
Kohtunikud Kristen Jakobson, Janek Küppar
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg L 25.05.2019 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Tanel Maalma)
Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (39)
Ants Norak (40)
Aurika Raamat (58)
Rene Raaperi (37)
Tiiu Ronk Kukk (83)
Anastassia Vahruðeva (30)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Sulge

Ülekanded