ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

TTÜ Korvpallikool
75:71
Audentese SK
TTÜ Korvpallikool2024102175
Audentese SK1722171571
P 12.05.2019 18:15, Kohila Spordihoone
TTÜ Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Rausberg, Mattias300:000/00/00/000000000000
7Pärismaa, Tambet *34:197/112/61/582101201432119
11Vaaks, Stefan12:350/01/52/200002001153
14Reinart, Ken-Martti *417:437/90/04/46174111241829
16Hunt, Marcus25:211/120/01/24483011413-2
20Ats, Ralf-Mathias *216:183/60/11/110102012275
21Juurak, Kristo07:411/20/11/120201014231
22Unt, Rauno00:000/00/00/000000000000
23Torn, Kaur *36:351/72/71/240400041591
24Mölder, Marek10:470/00/00/010100001101
29Järviste, Kristofer *33:294/60/61/2358640251912
71Vannasseme, Lauri05:070/00/10/00000000000-1
KOKKU20024/535/2712/19291241141221124207568
%45.3%18.5%63.2%
Audentese SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer *229:152/62/70/0606430241109
1Kiilmaa, Gregor07:200/10/10/00000000100-3
3Malm, Patrick15:060/20/11/21121002111-2
4Relve, Fred-Jordan *07:140/11/10/010120000035
11Jurtsenko, Karl Gustav23:316/100/14/64370001361617
13Veesaar, Henri *31:284/60/12/6103131134351019
19Plunt, Riko-Feliks00:000/00/00/000000000000
20Treier, Andreas *214:591/20/10/001100011120
22Metsaorg, Georg Oliver20:133/100/24/4617100442103
33Andre, Rasmus20:051/31/31/401100013662
42Lehe, Gerrit *30:454/71/22/22133002121313
66Rämman, Kerdo00:000/00/00/000000000000
KOKKU20021/485/2014/2430114112431721247163
%43.8%25%58.3%
Kohtunikud Erik Tserr, Raido Galjaev
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg P 12.05.2019 18:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (32)
Taavi Mets (37)
Indrek Reinbok (43)
Jaagup Toome (32)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (57)
Marelle Grünthal-Drell (52)
Aarne Innos (68)
Annika Köster (27)
Jaan Malmberg (63)
Marek Suits (34)
Priit Vilba (66)
Sulge

Ülekanded