ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

TTÜ Korvpallikool
99:63
Rapla Korvpallikool
TTÜ Korvpallikool3122222499
Rapla Korvpallikool1616181363
L 11.05.2019 13:45, Kohila Spordihoone
TTÜ Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Rausberg, Mattias07:120/10/00/01010000100-1
7Pärismaa, Tambet *27:455/81/40/03253511301317
11Vaaks, Stefan11:480/12/80/00000104226-4
14Reinart, Ken-Martti *424:3812/140/04/883115101282844
16Hunt, Marcus18:564/60/01/2415033531910
20Ats, Ralf-Mathias *225:315/72/40/12021101311612
21Juurak, Kristo17:052/60/10/022422013144
22Unt, Rauno00:000/00/00/000000000000
23Torn, Kaur *25:342/50/32/452741053365
24Mölder, Marek07:251/10/01/230311011136
29Järviste, Kristofer *27:325/70/21/22464510221122
71Vannasseme, Lauri06:280/11/20/010100000032
KOKKU20036/576/249/193114452020519231999117
%63.2%25%47.4%
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kilk, Kardo *26:453/81/112/1645970075112127
7Oruste, Martin *28:060/20/00/00110202310-3
8Laurimaa, Märten03:461/10/00/010100000023
10Ladoga, Markus *131:052/60/63/451610022270
12Niklus, Hendrik02:040/10/00/00000000000-1
13Pärnapuu, Erik *28:296/120/13/55384205331513
21Sadõhov, Marcus20:352/60/00/252731044242
22Visser, Sander07:010/00/00/020200000002
26Jeanty, Kristofer-Alex04:040/10/00/00000001000-2
32Kilk, Karmo16:333/80/21/21010103027-1
33Kurg, Ino *28:112/41/80/050524032276
70Pekkenen, Markus03:150/10/00/010100000000
KOKKU20019/502/1819/29291241171002719236346
%38%11.1%65.5%
Kohtunikud Kristen Jakobson, Hendri Einard
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg L 11.05.2019 13:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Kaur Torn) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (27)
Aleksander Oliver Hint (19)
Taavi Hämarsalu (30)
Kasper Suurorg (17)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019