ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK
78:89
TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK3012181878
TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge1923212689
P 19.05.2019 18:15, Karulaugu Spordikeskus
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Sarapuu, Trevor124:050/20/30/01011200300-5
5Kivilo, Hugo *224:131/30/12/222440015245
6Vene, Egert314:150/31/30/10000011303-6
10Toom, Hugo *335:576/123/54/54481202362526
13Mengel, Joonas200:000/00/00/000000000000
15Kompus, Ralf *232:301/21/30/212342012359
20Pirn, Joonas00:000/00/00/000000000000
29Lokotar, Siim-Lukas00:000/00/00/000000000000
31Rikberg, Jorgen *235:437/111/27/93033202482426
32Orasmäe, Mihkel400:000/00/00/000000000000
38Kokk, Kristjan *333:143/63/102/33251202331712
44Otsing, Sander100:000/00/00/000000000000
KOKKU20018/399/2715/2214102414101923227867
%46.2%33.3%68.2%
TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Hallismaa, Märten00:000/00/00/000000000000
3Sild, Riho301:500/01/10/000000000033
6Allemann, Georg424:275/60/00/03253013521011
9Ilver, Markus *336:387/101/42/25272021131925
11Suurorg, Kasper *136:496/113/47/77185202362838
13Eramaa, Andreas19:591/40/00/00001001412-4
14Levertand, Jan-Henrik408:221/30/00/012300020021
22Raiend, Illimar *415:423/40/13/341510154398
23Neiland, Marcus00:000/00/00/000000000000
35Küttis, Ralf *234:441/20/32/422431031345
50Ojamäe, Marek *221:236/70/20/07077201451225
KOKKU20030/475/1514/16291039225418222389112
%63.8%33.3%87.5%
Kohtunikud Rainis Värv, Taavi Kangur, Arseni Bondarev
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg P 19.05.2019 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 5. juuli
Aivar Aguraiuja (59)
Mare Isok-Pruks (67)
Taavi Kruut (27)
Homme, 6. juuli
Ülle Järv-Koplus (62)
Neeme Lugima (59)
Sulge

Ülekanded