ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Audentese SK
86:84
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Audentese SK2622261286
Tartu Ülikooli Korvpallikool1913242884
P 19.05.2019 13:45, Karulaugu Spordikeskus
Audentese SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Mitt, August15:000/00/50/05050002000-3
3Ollino, Rogem00:000/00/00/000000000000
5Krevald, Daniel *533:339/160/02/43690012252021
10Aulik, Talis-Hillar00:000/00/00/000000000000
11Tiit, Olari Arthur *229:291/40/21/230330003131
14Malva, Kristjan Martin408:500/00/00/020200000002
15Pehka, Ran Andre *140:007/113/117/77296111373038
19Mölder, Karl Uljas *333:050/31/30/2641030143134
23Loik, Leemet *240:0012/161/63/48193113343032
25Koit, Robert-Tiger00:000/00/00/000000000000
99Vaarend, Hugo Heimar300:000/00/00/000000000000
KOKKU20029/505/2713/1934134715241214188695
%58%18.5%68.4%
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Aav, Sverre *230:114/80/31/141520025293
4Saar, Hannes *236:517/133/70/082103303402322
5Pross, Breit119:562/31/10/010120124073
7Rahasepp, Glenn200:000/00/00/000000000000
8Oja, Siim-Oliver300:000/00/00/000000000000
10Paade, Kristjan200:000/00/00/000000000000
11Kalda, Christopher *419:350/11/11/401111021242
12Rosenthal, Martin403:490/10/20/00001000000-2
14Urvik, Kris *328:093/71/20/0718220021913
20Peemot, Patrik *237:396/132/74/74156202252221
21Urvik, Erki414:251/21/10/0123101001510
23Tael, Peeter Toomas509:202/40/01/412300001355
KOKKU20025/529/247/1626103618821119148477
%48.1%37.5%43.8%
Kohtunikud Ivo Kitsing, Erik Tserr, Kristian Sirp
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg P 19.05.2019 13:45
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 20. juuni
Siim Hiie (31)
Marek Põder (40)
Homme, 21. juuni
Rain Koort (24)
Ivar Kundla (47)
Jaak Laanemets (53)
Marit Maaring (28)
Joosep Toome (34)
Sulge

Ülekanded