ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK
91:75
Tartu Ülikooli Korvpallikool
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK2627281091
Tartu Ülikooli Korvpallikool1826121975
L 18.05.2019 18:15, Karulaugu Spordikeskus
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Sarapuu, Trevor120:160/12/51/220253133178
5Kivilo, Hugo *224:530/01/42/220211023152
6Vene, Egert313:071/11/52/530302113274
7Vigor, Alexius Marcus02:220/00/00/010100000001
10Toom, Hugo *332:4710/211/311/14781531021133443
13Mengel, Joonas211:000/00/01/212300002112
15Kompus, Ralf *225:474/82/31/21231101051517
29Lokotar, Siim-Lukas03:350/00/00/00000000100-1
31Rikberg, Jorgen *229:095/80/43/54264102351315
32Orasmäe, Mihkel404:540/10/00/001100000000
38Kokk, Kristjan *326:080/42/33/642611004398
44Otsing, Sander105:560/00/00/02130102300-1
KOKKU20020/449/2724/38271845151121323319198
%45.5%33.3%63.2%
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Aav, Sverre *230:553/61/52/5426110135119
4Saar, Hannes *222:450/41/40/031420215230
5Pross, Breit118:520/21/12/222402125255
7Rahasepp, Glenn207:321/20/00/001110000124
8Oja, Siim-Oliver302:470/00/00/00000000100-1
10Paade, Kristjan209:040/10/30/000024101002
11Kalda, Christofer420:096/100/00/0123011220129
12Rosenthal, Martin414:282/60/01/222400013150
14Urvik, Kris *323:324/51/10/03140101411111
20Peemot, Patrik *235:106/110/48/1562840052102019
21Urvik, Erki408:231/10/12/2606100101410
23Tael, Peeter Toomas *506:181/10/00/01010002502-4
KOKKU20024/494/1915/2628134111951631237564
%49%21.1%57.7%
Kohtunikud Aleksei Mohov, Rainis Värv
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg L 18.05.2019 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 3. juuni
Gert Kullamäe (49)
Siim Maaten (35)
Pirgit Püü (32)
Priit Vene (53)
Homme, 4. juuni
Armand Danilson (57)
Eve-Mall Peets (87)
Martin Polman (36)
Valeri Zlatin (62)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!