ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Audentese SK
85:90
TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge
Audentese SK2525181785
TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge1518263190
L 18.05.2019 16:00, Karulaugu Spordikeskus
Audentese SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Mitt, August14:070/00/30/01010000300-5
3Ollino, Rogem00:000/00/00/000000000000
5Krevald, Daniel *534:594/50/10/1336001033811
10Aulik, Talis-Hillar00:000/00/00/000000000000
11Tiit, Olari Arthur *232:400/01/30/051600114033
14Malva, Kristjan Martin406:200/00/10/02020001100-1
15Pehka, Ran Andre *140:006/111/916/17821043044143140
19Mölder, Karl Uljas *331:522/71/31/221301033280
23Loik, Leemet *240:0010/173/86/973103001263533
25Koit, Robert-Tiger00:000/00/00/000000000000
99Vaarend, Hugo Heimar300:000/00/00/000000000000
KOKKU20022/406/2823/292810387421020258581
%55%21.4%79.3%
TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Hallismaa, Märten03:320/20/00/00000000000-2
3Sild, Riho04:250/00/00/000001010101
6Allemann, Georg *414:361/20/00/011220023121
9Ilver, Markus334:332/52/91/2415103023119
11Suurorg, Kasper *134:548/110/38/86172102352427
13Eramaa, Andreas11:543/30/10/001110005062
14Levertand, Jan-Henrik *07:070/00/10/00000000300-4
22Raiend, Illimar425:236/101/11/183113112321625
23Neiland, Marcus00:000/00/00/000000000000
35Küttis, Ralf *35:246/91/55/62244100262025
50Ojamäe, Marek *228:081/63/60/082102102421112
KOKKU20027/487/2615/172911401554925209096
%56.3%26.9%88.2%
Kohtunikud Rainis Värv, Taavi Kangur, Rauno Kobin
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg L 18.05.2019 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 17. juuni
Katrin Esko-Olmari (44)
Algi Kangur (49)
Siiri Kliimson (21)
Richard Lossmann (65)
Alvar Reisner (40)
Sergei Rozman (63)
Homme, 18. juuni
Hillar Koitla (65)
Hans Kruusamägi (66)
Eerik Parvits (24)
Mati Proos (61)
Kristiina Taimla (46)
Liina Tshegurov (32)
Sulge

Ülekanded