ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK
97:73
Rapla Korvpallikool
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK2520252797
Rapla Korvpallikool2417211173
R 10.05.2019 19:00, Karulaugu Spordikeskus
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Sarapuu, Trevor120:281/22/51/211201013194
5Kivilo, Hugo *28:101/32/61/401152002399
6Vene, Egert16:381/22/40/020220022085
7Vigor, Alexius Marcus01:120/00/00/000000000000
10Toom, Hugo *327:079/140/28/12651111012112636
13Mengel, Joonas205:321/41/20/241500010356
15Kompus, Ralf *222:022/31/23/46396002221020
20Pirn, Joonas04:050/00/10/01010001000-1
31Rikberg, Jorgen *226:434/90/33/44046202221112
32Orasmäe, Mihkel05:151/10/10/010101000023
38Kokk, Kristjan *427:315/82/41/384122001331723
44Otsing, Sander15:100/00/20/041511004001
KOKKU20025/4610/3217/31371653238011202597118
%54.3%31.3%54.8%
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ratas, Jan Märten *122:283/71/24/4112210442137
5Tamberg, Johan-Marcus *418:501/50/03/511203015452
7Alumets, Taniel *321:491/32/21/240411015197
8Ruubel, Markus *231:089/182/44/66173001272829
10Petjärv, Andres417:201/40/00/02020001502-5
11Rudnevs, Drevor-Andris230:450/22/40/020210002063
13Aalde, Deran-Eric *331:251/20/11/2415510313310
19Pohla, Marten306:251/11/30/011200000055
24Rohtla, Carl-Gregory206:250/00/10/011200001000
30Vanem, Robi113:210/30/22/230300020321
KOKKU20017/458/1915/212563112601325207359
%37.8%42.1%71.4%
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg R 10.05.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (32)
Taavi Mets (37)
Indrek Reinbok (43)
Jaagup Toome (32)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (57)
Marelle Grünthal-Drell (52)
Aarne Innos (68)
Annika Köster (27)
Jaan Malmberg (63)
Marek Suits (34)
Priit Vilba (66)
Sulge

Ülekanded