ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Latvia WU14
66:59
Lithuania WU14
Latvia WU142415121566
Lithuania WU14112091959
P 16.06.2019 10:00, Paide E-Piim Spordihall
Latvia WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Stepanova, Aleksandra *37:361/40/00/011253040125
3Ziemele, Sofija08:310/20/00/00000201100-2
6Karsa, Justine00:000/00/00/000000000000
9Briede, Elina *25:532/60/13/430330031376
10Koltone, Evija Stirlinga12:161/11/20/010110103054
11Tomašicka, Raina *29:005/160/19/1041511064111914
14Kondratjeva, Kate00:000/00/00/000000000000
15Purina, Laura05:541/20/20/020200000021
16Sipolina, Žozefine15:082/31/23/44041204331010
17Parma, Lelde01:030/00/00/000000000000
18Grausa, Tina *32:391/52/31/2448231332913
20Romanovska, Auguste *32:002/50/08/14129210231471230
KOKKU20015/444/1124/34321547131352619276681
%34.1%36.4%70.6%
Lithuania WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Jokubonyte, Gabija07:300/00/01/200000010110
5Pernavaite, Eva *23:116/102/41/12020302421913
6Matulevicius, Viktorija *23:101/90/22/21120206214-9
7Budajeva, Erika07:220/10/01/20000002011-3
8Tamašauskas, Patricija10:340/20/20/00111100300-5
10Rauckyte, Austeja *17:301/40/00/143702045320
11Bartaškaite, Gelija *35:573/120/02/610818921446823
12Kisarauskaite, Migle *19:472/92/31/2213100242111
13Petraityte, Arminta04:480/00/00/010100100002
14Strolyte, Gabija16:232/30/03/3123000012710
15Kisarauskaite, Egle29:451/41/61/122421024160
17Rataviciute, Urte04:030/00/00/011200000002
KOKKU20016/545/1712/20272249131122427195934
%29.6%29.4%60%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg P 16.06.2019 10:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 17. juuli
Heiko Mäe (44)
Dmitri Nazarov (38)
Marie Roosalu (23)
Ander Talu (20)
Homme, 18. juuli
Allan Ehte (33)
Indrek Konno (30)
Kait Koppel (31)
Ülo Kruusla (69)
Kardo Kõiv (39)
Maxim Tuul (36)
Sulge

Ülekanded