ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Lithuania WU14
58:48
Estonia WU14
Lithuania WU141817101358
Estonia WU14111591348
L 15.06.2019 16:30, Paide E-Piim Spordihall
Lithuania WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Jokubonyte, Gabija10:441/20/00/01010002102-1
5Pernavaite, Eva *24:304/81/31/2213230523129
6Matulevicius, Viktorija *21:341/50/01/222432012135
7Budajeva, Erika19:120/40/01/21120203131-1
8Tamašauskas, Patricija11:240/30/00/02020000300-4
10Rauckyte, Austeja11:042/40/01/121313124257
11Bartaškaite, Gelija *29:0410/260/05/73471311252518
12Kisarauskaite, Migle *16:041/40/21/233602022233
13Petraityte, Arminta10:381/20/00/011200010022
14Strolyte, Gabija16:251/40/03/503301001356
15Kisarauskaite, Egle *21:280/10/10/010102100001
17Rataviciute, Urte07:530/20/00/031400002000
KOKKU20021/651/613/2125184371831720195845
%32.3%16.7%61.9%
Estonia WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Paal, Riti Marell06:590/10/00/00000001000-2
6Roos, Jenny118:250/31/42/20331002415-2
7Friedemann, Mariell04:060/00/01/210100000112
8Tõks, Anette-Laura25:554/71/50/0325110511116
9Saripova, Alina *11:501/40/20/00001105122-5
10Mölder, Sille-Liis *26:042/90/30/00332003224-4
11Voltskova, Diana *23:551/20/61/41341205143-3
12Täpsi, Berit19:130/10/30/00222204220-2
13Kuraksa, Maria08:350/20/20/24150002010-2
14Jaama, Marta-Eleri *27:043/30/01/19413214442721
15Koorits, Keandra *424:026/110/03/4131141100341524
16Tashlykova, Liza03:520/10/00/00000000100-2
KOKKU20017/442/258/1536276311843319204831
%38.6%8%53.3%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg L 15.06.2019 16:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. oktoober
Anne Hinnobert Ollo (59)
Sulge

Ülekanded