ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Lithuania MU14
70:72
Estonia MU14
Lithuania MU141512291470
Estonia MU141025201772
L 15.06.2019 18:45, Paide E-Piim Spordihall
Lithuania MU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Užpalis, Aidas10:530/20/10/00002002110-3
6Karabinas, Tauras *24:111/40/43/422423124354
8Stankevicius, Tomas12:442/40/01/2617000001510
9Neverbickas, Dominykas18:442/40/01/220211122558
10Zelenskij, Tomas *22:414/101/11/24260204131211
11Stancikas, Adomas *24:583/40/10/021331015166
12Žukauskas, Deividas29:191/46/102/23031113122219
13Kacinskas, Joris *10:382/20/01/200011010156
14Šumskis, Kasparas00:000/00/00/000000000000
15Kazakevicius, Danas21:292/50/01/4821000005256
16Bieliauskas, Aleksas07:181/20/00/031400120024
18Padegimas, Petras *17:061/30/01/62241003533-4
KOKKU20019/447/1711/2433124511942124227067
%43.2%41.2%45.8%
Estonia MU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Makke, Erik20:570/10/112/15303100446129
5Metsla, Tormi-Joonatan16:162/50/00/001110003040
7Vaaks, Stefan *21:540/31/50/00000201203-6
9Herter, Edvard-Marius00:000/00/00/000000000000
10Lauren, Ralph-Marten00:000/00/00/000000000000
11Luhama, Ülari00:000/00/00/000000000000
12Kilk, Karmo *33:382/40/23/4516110112710
13Balõtsev, Oliver *33:411/70/00/045900014020
14Metsaorg, Georg Oliver *31:586/151/45/6123030243208
15Mägi, Espen06:290/10/00/231411012100
16Lehe, Gerrit *35:074/72/710/18911015032112430
17Soodla, Risto00:000/00/00/000000000000
KOKKU20015/434/1930/4528134151201322237251
%34.9%21.1%66.7%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg L 15.06.2019 18:45
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 17. juuli
Heiko Mäe (44)
Dmitri Nazarov (38)
Marie Roosalu (23)
Ander Talu (20)
Homme, 18. juuli
Allan Ehte (33)
Indrek Konno (30)
Kait Koppel (31)
Ülo Kruusla (69)
Kardo Kõiv (39)
Maxim Tuul (36)
Sulge

Ülekanded