ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

TTÜ BS/Rae Sportschool U15
58:100
Latvia MU14
TTÜ BS/Rae Sportschool U15195191558
Latvia MU1424213223100
L 15.06.2019 14:15, Paide E-Piim Spordihall
TTÜ BS/Rae Sportschool U15
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Verk, Kaspar *225:112/61/60/02022003307-5
2Gutmann, Christopher208:181/21/10/000000010255
6Rausberg, Mattias *334:182/101/60/061712334070
7Välb, Kaarel *122:182/42/72/2000410512126
8Tiik, Jürgen111:180/00/00/011211012001
14Kõrvel, Jarko *329:464/102/43/54370115241713
20Teder, Marten310:010/20/00/011221011000
25Raap, Ragnar207:530/10/00/010100000101
29Kiviväli, Oskar-Martin310:131/21/10/032500010159
40Veiper, Gregor214:560/20/00/01230000310-1
45Kaiv, Joonas *325:481/20/23/660600051352
KOKKU20013/418/278/1328144210642517145831
%31.7%29.6%61.5%
Latvia MU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Blums, Roberts18:070/44/62/22132200011415
2Aboltins, Krisjanis113:333/80/01/310121004372
4Vitols, Juris Filips *16:278/141/11/33472501122026
5Ullis, Ralfs Kristians19:507/100/30/04041402011416
7Zarinš, Markuss17:022/31/20/011210010177
8Berzinskis, Edzus *16:133/70/10/230350011165
9Visockis-Rubenis, Adrians *19:500/10/20/011210000000
10Zvinis, Markuss *18:204/80/00/35611421123819
12Sondors, Renars *18:491/12/70/020221021085
13Soldatenoks, Kristaps317:523/50/10/0437110111611
14Gaikens, Eduards Dags11:463/40/00/2358220003618
15Salnajs, Toms Markuss312:122/40/00/043720124147
KOKKU20036/698/234/1533265925182111417100131
%52.2%34.8%26.7%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg L 15.06.2019 14:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. oktoober
Anne Hinnobert Ollo (59)
Sulge

Ülekanded