ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

TTÜ BS/Rae Sportschool U15
49:75
Lithuania MU14
TTÜ BS/Rae Sportschool U1591716749
Lithuania MU141422182175
R 14.06.2019 14:15, Paide E-Piim Spordihall
TTÜ BS/Rae Sportschool U15
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Verk, Kaspar *226:422/70/00/031410211144
2Gutmann, Christopher208:440/10/20/00000000300-6
6Rausberg, Mattias *332:163/121/60/371811011393
7Välb, Kaarel *123:462/61/51/31230105348-4
8Tiik, Jürgen113:200/10/00/021312033100
14Kõrvel, Jarko *331:581/43/62/2112101343137
20Teder, Marten308:120/10/00/00000000100-2
25Raap, Ragnar208:321/20/00/010102011022
29Kiviväli, Oskar-Martin306:020/00/00/00000001100-2
40Veiper, Gregor214:544/50/02/62240211151015
45Kaiv, Joonas *325:301/30/21/211232023231
KOKKU20014/425/216/161892771041822194918
%33.3%23.8%37.5%
Lithuania MU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Užpalis, Aidas21:590/50/11/21123201221-1
6Karabinas, Tauras *18:024/70/41/231400012193
8Stankevicius, Tomas17:201/50/10/042620024221
9Neverbickas, Dominykas15:223/41/20/0404110303913
10Zelenskij, Tomas *17:353/90/02/251621022287
11Stancikas, Adomas *16:531/10/01/201132011036
12Žukauskas, Deividas18:242/51/71/122401040282
13Kacinskas, Joris16:541/40/12/323510010245
14Šumskis, Kasparas11:281/40/03/422400021254
15Kazakevicius, Danas *13:371/30/00/012302113022
16Bieliauskas, Aleksas12:253/60/03/4347011143912
18Padegimas, Petras *19:556/120/03/4510150023021524
KOKKU20026/652/1617/24322961121042219217578
%40%12.5%70.8%
Kohtunikud Arseni Bondarev
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg R 14.06.2019 14:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. oktoober
Anne Hinnobert Ollo (59)
Sulge

Ülekanded