ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Sweden WU16
53:94
Latvia WU16
Sweden WU16161514853
Latvia WU162217272894
Sweden WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sansone, Saga16:550/10/00/012332012206
5Sjökvist, Tilda *20:223/40/12/200021163283
6Bergh, Martina12:550/11/41/20220103114-1
7Häger, Anna *22:303/51/41/1101120731100
8Larsson, Alma15:004/60/11/141500040299
9Frankl Sandberg, Astrid11:332/30/11/100000001153
10Tjeder, Tove08:461/40/01/11010001413-3
11Löfgren, Lovisa *17:040/20/00/02020001000-1
12Söderblom, Vera17:570/20/02/211201141221
13Berglund, Sara *19:372/90/02/242601051262
14Lundgren, Emma14:481/50/00/03140003432-2
15Johansson, Emma *22:262/40/00/040411004144
KOKKU20018/462/1111/12219307923524185321
%39.1%18.2%91.7%
Latvia WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Petersone, Sarlote14:411/40/01/231425032237
2Korzane, Ieva18:151/40/00/210123122121
3Bulane, Elizabete *26:212/61/24/61235000091120
4Leimane, Marta *23:595/81/32/22134303431516
5Litte, Katrina08:081/30/00/000010010020
7Viksne, Enija18:102/51/12/2202230211911
9Baranovska, Valerija14:172/51/30/022411011076
11Cirsa, Paula10:182/70/01/112301021353
12Krümina, Liva *18:172/21/40/011234051077
15Kartere, Kolina *21:077/110/07/855101402342130
16Gabranova, Samanta *26:222/32/42/22132000311212
18Priede, Nikola00:000/00/00/000000000000
KOKKU20027/587/1719/252015352324121182494113
%46.6%41.2%76%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg R 04.01.2019 12:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 3. aprill
Peeter Ehala (32)
Kerttu Jallai (30)
Peeter Kokk (75)
Rainer Kruusla (46)
Jane Svilberg (25)
Homme, 4. aprill
Taago Pikas (32)
Kustas Põldoja (27)
Sulge

Ülekanded