ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Estonia WU16
70:59
Sweden WU16
Estonia WU161725161270
Sweden WU16219121759
Estonia WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kont, Kadri-Ketter *21:074/110/02/2123121122108
5Sutt, Elena230:376/90/03/33032411231522
6Vent, Hiie200:450/10/00/00000000000-1
7Rõngelep, Katariina *121:373/50/02/351620173284
8Sibul, Hanna Maria211:470/11/20/02020003103-2
9Timostsuk, Viktoria *224:082/62/20/02132201111011
10Järvpõld, Laura18:094/40/02/41010201221010
12Svedovskaja, Diana02:070/10/00/00000001100-3
13Kruuk, Grete216:591/40/20/00000402002-2
15Kraptsak, Alisa *512:021/30/00/111201013220
16Lebedeva, Ksenija12:071/40/00/01010001102-2
18Adler, Anete Elisabeth *528:293/90/02/26410224232816
KOKKU20025/583/611/152293191772119147061
%43.1%50%73.3%
Sweden WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sansone, Saga18:263/50/01/111205032177
5Sjökvist, Tilda *14:072/50/21/220201130251
6Bergh, Martina12:331/20/11/130302132032
7Häger, Anna18:263/62/32/41120102131410
8Larsson, Alma *19:570/10/41/21120002011-4
9Frankl Sandberg, Astrid15:452/50/01/231400112154
10Tjeder, Tove13:560/30/00/02022002210-2
11Löfgren, Lovisa14:390/31/20/20110002033-3
12Söderblom, Vera *18:582/50/43/37512203103718
13Berglund, Sara16:363/40/00/001112022166
14Lundgren, Emma *16:542/60/01/231401001255
15Johansson, Emma *19:351/20/01/212311112135
KOKKU20019/473/1612/2124143861372214195949
%40.4%18.8%57.1%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg N 03.01.2019 16:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Diana Svedovskaja) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 7. aprill
Kalle Kesa (48)
Olga Kolpakova (39)
Leemet Loik (19)
Menhart Mardo (27)
Viive-Kai Rebane (31)
Ege Sartakov (33)
Janar Talts (37)
Martin Talvari (33)
Tarvo Vent (31)
Homme, 8. aprill
Terje Arak (55)
Egert Erm (16)
Galina Jelenskaja-Põrk (63)
Marek Koitla (46)
Alisa Kraptšak (16)
Artur Kusnerov (24)
Steven Saaristu (40)
Sulge

Ülekanded