ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Terminal Oil
74:99
Kadrina Karud
Terminal Oil1517192374
Kadrina Karud1826282799
K 27.03.2019 18:40, Tartu, EMÜ sph
Terminal Oil
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Raudsepp, Raido *231:382/71/90/01015005417-8
9Õigus, Jörgen *237:442/27/164/61015205142924
11Haabma, Helikar313:524/70/02/24591003311012
12Haug, Madis313:530/00/30/01010002100-5
15Karm, Kristjan *520:080/00/00/030331002106
16Pedak, Kaspar00:000/00/00/000000000000
21Zupsman, Tanel *422:574/61/30/02134001421111
23Saks, Erki *424:125/120/13/44480103441310
31Heering, Janar00:000/00/00/000000000000
44Uibo, Asso08:040/10/00/010120000103
88Saaristu, Steven404:110/10/00/01010001300-4
88Kimmel, Martin323:170/40/14/46612210323410
KOKKU20017/409/3313/1624164022502324177459
%42.5%27.3%81.3%
Kadrina Karud
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kita, Enes101:510/00/10/00000000000-1
7Lõns, Romet301:510/00/10/010100000000
8Veide, Germo201:510/00/10/00000000000-1
11Mets, Lauri *325:255/73/60/04150001201916
12Ehte, Allan *232:465/102/69/104483604382533
14Kams, Uku17:574/50/12/42460000231013
15Toming, Hugo-Martin08:101/10/12/340400003346
16Tammet, Rait *419:442/50/02/4639012112613
19Tribuntsov, Raimond *231:133/60/01/4224760133717
21Kersalu, Mihkel116:560/00/20/01011000100-1
55Foster, Gregory Clay *131:0810/161/75/720211504242830
77Kullamäe, Gert311:030/00/10/00000000000-1
KOKKU20030/506/2721/322614402218211172399124
%60%22.2%65.6%
Kohtunikud Priit Põdra, Oliver Habak
Võistluspaik Tartu, EMÜ sph
Aeg K 27.03.2019 18:40
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Martin Kimmel) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (39)
Ants Norak (40)
Aurika Raamat (58)
Rene Raaperi (37)
Tiiu Ronk Kukk (83)
Anastassia Vahruðeva (30)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Sulge

Ülekanded