ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

TÜ/Kuremaa
75:87
KK HITO/BC Karjamaa
TÜ/Kuremaa1724161875
KK HITO/BC Karjamaa2314272387
N 10.01.2019 19:30, Tartu, TÜ sph
TÜ/Kuremaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Rammi, Ryan108:261/20/00/000000010020
5Pross, Breit *127:424/91/34/53365002531513
7Rahasepp, Glenn222:422/40/11/310111233352
8Oja, Siim-Oliver305:351/10/00/020200001023
9Pattak, Martin207:332/20/01/220210002156
10Paade, Kristjan *223:322/60/50/05053005204-4
11Loot, Kristen422:467/120/01/63580032561513
12Rosenthal, Martin420:394/81/42/34261201011314
13Kalda, Christopher *420:182/110/10/032512002141
14Urvik, Kris *323:283/60/20/07512210331610
22Kannimäe, Marko500:450/00/00/000000000000
23Tael, Peeter Toomas *516:271/30/02/251601020249
KOKKU20029/642/1611/2135185314751923187567
%45.3%12.5%52.4%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Tammann, Henry *232:153/100/21/66281003467-1
2Aller, Martin508:332/30/00/001100000044
8Kool, Jarko *132:365/111/42/5415050344159
10Tali, Margo *334:482/21/43/371813401311029
21Kama, Kaur *412:441/21/10/010100102054
23Roosimägi, Urmet *230:595/121/311/136282421282434
24Laanemets, Karel216:551/52/20/000002022183
30Sapovalov, Taniel431:077/130/00/35275113221414
KOKKU20026/586/1617/3029938211641319228796
%44.8%37.5%56.7%
Kohtunikud Egert Tiidor, Oliver Habak
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg N 10.01.2019 19:30
Tehnilised vead 1 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. märts
Kiira Aulik-Beþanitksi (79)
Tanel Kimask (34)
Aro Kivisild (33)
Raul Krebs (32)
Dmitri Mohov (33)
Kairi Poljakov (29)
Märt Raam (37)
Illimar Raiend (17)
Janne Schasmin (46)
Urmo Talistu (36)
Märt Tralla (32)
Ainar Villers (35)
Indrek Õunapuu (37)
Homme, 19. märts
Andres Ader (68)
Ulla Järv (34)
Mirko Kruusma (29)
Riskko Kämärä (54)
Kaspar Lootus (18)
Igor Pugatshov (63)
Viljo Sinikas (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019