ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Võrumaa
94:60
TÜ/Kuremaa
Võrumaa2828201894
TÜ/Kuremaa2112141360
N 13.12.2018 19:30, Võru Spordikeskus
Võrumaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Roosimaa, Eiko18:055/70/02/21230200321214
4Ranna, Ervin423:503/71/32/276130114231117
5Treial, Andre *21:543/52/42/61123600131419
7Uibopuu, Rauno10:400/10/00/010111020000
8Kits, Kert06:410/00/00/201110001100
9Taal, Kaidar *320:095/70/10/02025502011018
12Märdimäe, Mirko *05:401/10/10/001100000022
14Kulberg, Martin *231:013/83/63/66285403141824
16Läll, Tarvi11:320/20/20/03140002110-2
20Maidla, Veiko19:191/22/102/2303212121107
22Parker, Fredi *524:274/52/90/07296333331424
23Kolga, Siim06:380/01/20/001101011032
KOKKU20025/4511/3811/203117482324618151994125
%55.6%28.9%55%
TÜ/Kuremaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Pross, Breit *128:062/80/15/8527630826910
6Saaremägi, Raimond113:400/01/12/210122021158
7Rahasepp, Glenn214:210/50/21/21010000311-9
8Oja, Siim-Oliver309:050/10/00/01010003110-3
9Pattak, Martin207:240/20/01/230301000113
10Paade, Kristjan *224:402/32/71/2314120412118
12Rosenthal, Martin *421:023/41/50/040400032193
13Kalda, Christofer413:045/100/10/0134110410104
14Urvik, Kris *319:511/60/00/03030106302-9
21Urvik, Erki413:370/00/01/21010102211-1
22Kannimäe, Marko511:490/30/00/01120000000-2
23Tael, Peeter Toomas *523:155/70/01/24480101311114
KOKKU20018/494/1712/20281139101203319156026
%36.7%23.5%60%
Kohtunikud Alar Kõiv, Indrek Aim
Võistluspaik Võru Spordikeskus
Aeg N 13.12.2018 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Veiko Maidla) vs 1 (Breit Pross)
Sünnipäevad
Täna, 17. oktoober
Joosep Indermitte (24)
Aleksandra Komar (32)
Homme, 18. oktoober
Anne Hinnobert Ollo (59)
Sulge

Ülekanded