ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Võrumaa
104:62
BC Narva
Võrumaa27281930104
BC Narva1614102262
K 05.12.2018 19:30, Võru Spordikeskus
Võrumaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Roosimaa, Eiko212:150/21/11/320221011144
4Ranna, Ervin416:481/30/12/240401144241
5Treial, Andre *229:553/63/91/8235130145169
6Kolling, Rasmus00:000/00/00/000000000000
7Uibopuu, Rauno08:200/00/00/033600001005
9Taal, Kaidar *325:592/30/16/65278514131026
12Märdimäe, Mirko *424:244/42/31/34150002131517
14Kulberg, Martin *229:057/90/02/34041503331620
16Läll, Tarvi08:021/20/02/202200001145
20Maidla, Veiko324:271/42/112/2404310021105
22Parker, Fredi *520:415/82/69/1173103410182540
KOKKU20024/4110/3226/4035144918203151927104132
%58.5%31.3%65%
BC Narva
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Gurjanov, Vadim *437:197/142/81/23142013332111
5Stonogin, Aleksei *129:063/81/100/03474005319-1
9Prometnoi, Jevgeni420:401/30/00/05050102402-1
10Poljak, Vitali *120:311/21/31/132512033469
11Nazarov, Dmitri *528:413/80/05/9538021855113
14Leontjev, Oleg *430:080/11/22/48210200254510
15Ragni, Aleksandr222:013/40/52/220211014283
16Ussov, Pavel311:300/10/20/00000001000-4
KOKKU20018/415/3011/1829124110622527196230
%43.9%16.7%61.1%
Kohtunikud Alar Kõiv, Davis Kostõgov
Võistluspaik Võru Spordikeskus
Aeg K 05.12.2018 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Vadim Gurjanov)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (58)
Helari Kitsnik (34)
Gerly Kostla (42)
Triinu Toomla (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine