ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Terminal Oil
85:89
KK HITO/BC Karjamaa
Terminal Oil2918142485
KK HITO/BC Karjamaa1728202489
K 05.12.2018 18:30, Tartu, EMÜ sph
Terminal Oil
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Jürisaar, Juss118:140/41/31/251622010248
7Raudsepp, Raido *233:085/103/73/32025002122219
9Õigus, Jörgen *228:372/64/94/41124203452017
11Haabma, Helikar309:581/30/00/021310003021
12Haug, Madis301:010/00/10/00000000000-1
15Karm, Kristjan *515:520/20/02/422412002225
16Pedak, Kaspar00:000/00/00/000000000000
21Zupsman, Tanel *424:192/51/42/2303321222910
23Saks, Erki *432:193/51/22/37293111461121
31Heering, Janar20:480/02/30/001110020065
35Kukk, Martin500:000/00/00/000000000000
44Uibo, Asso15:393/31/40/021310014095
KOKKU20016/3813/3314/182493321921220198590
%42.1%39.4%77.8%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Tammann, Henry *226:425/110/03/437103102321315
2Aller, Martin506:540/00/00/020200000002
8Kool, Jarko *209:552/50/11/20001002535-3
10Tali, Margo *330:290/35/90/04269100321523
11Trumm, Edvard *533:056/100/21/5115163102171327
21Kama, Kaur404:070/10/00/010100000000
23Roosimägi, Urmet *235:066/100/43/45274003441514
24Laanemets, Karel229:122/74/102/2101200311187
30Sapovalov, Taniel424:265/70/00/03471012311013
KOKKU20026/549/2610/1730205023311420208998
%48.1%34.6%58.8%
Kohtunikud Egert Tiidor
Võistluspaik Tartu, EMÜ sph
Aeg K 05.12.2018 18:30
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (58)
Helari Kitsnik (34)
Gerly Kostla (42)
Triinu Toomla (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine