ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Terminal Oil
112:54
TÜ/Kuremaa
Terminal Oil24283030112
TÜ/Kuremaa229121154
K 14.11.2018 18:40, Tartu, EMÜ sph
Terminal Oil
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Jürisaar, Juss *129:216/80/33/57188202351526
6Leok, Taavi300:000/00/00/000000000000
7Raudsepp, Raido *221:243/81/40/030331002195
9Õigus, Jörgen *229:210/012/182/35164200223843
11Haabma, Helikar318:183/30/01/1325300222713
15Karm, Kristjan *517:282/20/01/3617300013515
21Zupsman, Tanel420:423/41/23/64372200131220
31Heering, Janar21:586/101/62/32241102221711
35Kukk, Martin *523:081/40/01/121300002232
44Uibo, Asso18:171/31/21/234700005165
88Saaristu, Steven400:000/00/00/000000000000
KOKKU20025/4216/3514/24351550248062021112140
%59.5%45.7%58.3%
TÜ/Kuremaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Rammi, Ryan209:550/10/00/001110011201
6Saaremägi, Raimond *125:180/10/21/21010003211-6
7Rahasepp, Glenn214:481/11/24/4101200224911
8Oja, Siim-Oliver317:011/41/20/00001101405-2
9Pattak, Martin211:141/50/01/212310000133
10Paade, Kristjan *222:091/12/80/000031010287
12Rosenthal, Martin *417:221/30/50/080830111025
13Kalda, Christofer418:464/71/20/44042002031110
15Loot, Kristen *415:143/61/31/2112010344104
21Urvik, Erki *419:200/30/20/02021122500-6
22Kannimäe, Marko519:050/20/02/240410000227
23Sepik, Ain-Erik509:411/20/01/223500002135
KOKKU20013/366/2610/182473115431621205439
%36.1%23.1%55.6%
Kohtunikud Mairo Padar, Fred Juuse
Võistluspaik Tartu, EMÜ sph
Aeg K 14.11.2018 18:40
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded