ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Kadrina Karud
126:70
Spordiklubi Haapsalu
Kadrina Karud38253132126
Spordiklubi Haapsalu1210183070
L 01.12.2018 15:00, Kadrina Spordikeskus
Kadrina Karud
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kita, Enes116:392/41/70/001151013072
6Pobbul, Sten109:013/42/50/00002100101210
7Lõns, Romet318:403/40/22/49312311132818
8Veide, Germo220:234/80/10/211230010186
10Reinol, Oliver218:480/02/50/030302001067
11Mets, Lauri *320:144/80/30/0628511221813
12Ehte, Allan *214:309/93/63/32131501223035
14Kams, Uku *516:272/30/02/2246110021612
15Toming, Hugo-Martin520:364/62/23/43470301421721
17Pastimäe, Rainer513:012/61/30/021301012072
19Tribuntsov, Raimond *213:041/30/00/021301114121
21Kersalu, Mihkel *118:313/53/60/02025501001521
KOKKU20037/6014/4010/1532185025223102410126148
%61.7%35%66.7%
Spordiklubi Haapsalu
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Uustalu, Gregor206:290/10/00/010110001101
5Väli, Mihkel *137:501/10/24/6325500101465
7Lempe, Jarmo *236:345/142/84/46061204132011
8Jürjer, Ardo *140:000/75/114/56172407261915
9Tserepanov, Dmitri300:000/00/00/000000000000
10Toom, Ilo300:000/00/00/000000000000
11Hansman, Hain *339:051/40/20/052720042120
14Lukk, Tanel400:000/00/00/000000000000
16Veskioja, Kauri *240:008/130/07/10102121005392328
KOKKU20015/407/2319/253173812603010247060
%37.5%30.4%76%
Kohtunikud Mikko Virkala, Ragnar Leppikus
Võistluspaik Kadrina Spordikeskus
Aeg L 01.12.2018 15:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Enes Kita) vs 1 (Ardo Jürjer)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 18. jaanuar
Marek Ojamäe (21)
Homme, 19. jaanuar
Maia Dorbek (66)
Ingmar Kaup (46)
Ingmar Nöps (34)
Tarmo Pillerpau (40)
Peeter Pukk (40)
Reemo Veski (42)
Sulge

Ülekanded