ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Rae Koss/Hansaviimistlus
66:63
TTÜ Korvpallikool
Rae Koss/Hansaviimistlus1814211366
TTÜ Korvpallikool182019663
T 06.11.2018 19:00, Jüri Spordihoone
Rae Koss/Hansaviimistlus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Provejs, Toms227:074/140/31/416713043691
3Shumanov, Madis *515:313/40/01/1123201002714
6Lumeste, Mart305:180/00/00/000010001000
11Erm, Garel409:422/20/10/011212001047
12Andrei, Andres232:001/34/114/61230404371814
17Männik, Erast *110:400/00/02/210121031224
23Einama, Marek *225:370/31/102/4371021100358
24Kokk, Kenno *136:143/81/40/2831122071397
69Tuus, Oliver416:133/50/00/012320020168
99Meidla, Henno *321:313/70/00/022411022165
KOKKU20019/466/2910/19192544141422212256668
%41.3%20.7%52.6%
TTÜ Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Saar, Albert *26:261/21/20/01010000505-1
3Mäemets, Roger *312:331/20/20/01011003112-2
6Vatin, Stiven220:133/50/12/2718121132814
7Kasak, Christopher *122:451/10/12/23032109434-1
11Lempu, Kardo *422:562/20/10/020212235143
13Raap, Rasmus217:542/40/02/2415120223611
23Neiland, Marcus27:284/72/70/0314100521145
25Klamas, Carl-Erik02:450/00/00/00000000100-1
55Hallismaa, Mattias00:000/00/00/000000000000
60Rattasepp, Rando *120:413/51/10/200014042195
77Rattasepp, Renno-Renek326:144/61/30/04041111001112
KOKKU20021/345/186/82532891242825126345
%61.8%27.8%75%
Kohtunikud Taavi Kangur, Arseni Bondarev
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg T 06.11.2018 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 20. november
Kaspar Allese (35)
Ron Pehka (21)
Gert Prants (39)
Homme, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Sulge

Ülekanded