ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

KA Tallinna Kalev/TLÜ
93:69
Rapla KK/Kohila
KA Tallinna Kalev/TLÜ2035132593
Rapla KK/Kohila2314181469
R 08.02.2019 19:30, Tallinn, Lasnamäe SMM
KA Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Merimaa, Marcus *220:053/40/00/1123310425610
3Knezevic, Stefan *424:432/61/22/46410220026920
4Vehmanen, Kiur-Thomas110:232/21/40/000000000074
5Käämer, Romet113:360/11/20/041550011139
6Luts, Erik *431:265/80/34/45273603221421
8Engelbrecht, Hendry502:351/20/00/010100001021
11Brown, Devonte Devon *128:525/91/28/13102123211382133
12Stankevits, Ilja403:483/30/00/210101002165
15Vainola, Henri-Sten203:091/10/00/000000002020
23Beilinson, Daniel *122:422/51/31/211221134283
27Ronkel, Aleksei408:515/50/00/04151111001017
30Akenpärg, Kiur229:431/51/50/020241012152
KOKKU20030/516/2115/263513482315314212693125
%58.8%28.6%57.7%
Rapla KK/Kohila
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Vanem, Robi110:370/20/10/01010202100-4
4Ratas, Jan Märten *128:520/41/42/250540014355
5Tamberg, Johan-Marcus421:081/70/00/02351002332-1
7Alumets, Taniel *317:420/21/40/01230002303-4
8Ruubel, Markus *224:242/63/63/45381104321613
11Rudnevs, Drevor-Andris *216:462/31/20/010102014073
13Aalde, Deran-Eric323:272/62/21/2112100311116
15Laars, Jürgen212:181/30/14/711200020767
19Pohla, Marten306:490/00/10/00000000300-4
20Kurisoo, Raiko206:150/10/00/01010001200-3
30Põldoja, Kustas *331:366/131/54/43474111251922
KOKKU20014/479/2614/1921143511611926216940
%29.8%34.6%73.7%
Kohtunikud Hendrik Laas, Taavi Kangur
Võistluspaik Tallinn, Lasnamäe SMM
Aeg R 08.02.2019 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Jan Märten Ratas)
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (60)
Davis Kostõgov (40)
Kristian Kullamäe (20)
Kai Puumets (49)
Henri Räim (30)
Homme, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019