ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool/Kuremaa SK
76:107
KA Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool/Kuremaa SK1327201676
KA Tallinna Kalev/TLÜ23282927107
K 30.01.2019 19:00, Torma Spordihoone
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lillemägi, Sten *521:584/110/01/113410014292
4Veismann, Kristofer121:251/20/30/01123101402-1
5Tralla, Märt *128:432/31/26/84263001081325
6Annok, Jaanus *113:322/21/32/221301032197
7Peemot, Patrik218:281/50/34/72023105456-2
8Sepp, Kaspar421:212/50/00/021301002143
11Paap, Egert *414:303/40/01/230300003277
17Nool, Danno414:022/31/11/212300012187
21Aav, Sverre *224:292/61/33/35051003261010
22Sepp, Rene113:281/20/12/510111014542
23Kroon, Karl-Robert407:591/20/12/400011000244
KOKKU20021/454/1722/3422103213601627337664
%46.7%23.5%64.7%
KA Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Merimaa, Marcus227:035/73/72/21122100432119
4Vehmanen, Kiur-Thomas119:461/22/23/63032301331114
5Käämer, Romet *123:370/00/04/4303810433412
6Luts, Erik *424:411/32/36/68080202221419
8Engelbrecht, Hendry514:513/60/04/9538100345109
12Stankevits, Ilja419:003/60/06/115271015461210
13Vainola, Henri-Sten212:241/20/00/031421103127
23Beilinson, Daniel *121:584/61/10/0101021051119
27Ronkel, Aleksei *409:433/40/00/020201105064
30Akenpärg, Kiur *226:522/54/80/00223003021613
KOKKU20023/4112/2125/383194019114183326107116
%56.1%57.1%65.8%
Kohtunikud Tiit Tammaru, Egert Tiidor
Võistluspaik Torma Spordihoone
Aeg K 30.01.2019 19:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Kristel Plangi (34)
Heiki Riives (38)
Vaiko Riives (38)
Andry Sinivee (31)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (39)
Hugo Toom (17)
Sulge

Ülekanded