ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Rapla KK/Kohila
62:85
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Rapla KK/Kohila1013162362
Betoonimeister/Tskk/SK Nord2014242785
K 23.01.2019 20:00, Kohila Spordihoone
Rapla KK/Kohila
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ratas, Jan Märten *117:491/43/45/62021301341616
7Alumets, Taniel319:371/41/20/010112002052
8Ruubel, Markus *228:273/71/14/62245306071318
9Vanem, Robi109:050/10/20/00111101100-2
13Aalde, Deran-Eric324:452/70/30/02131304124-2
14Ilves, Gregor *124:163/60/70/151623030366
15Laars, Jürgen210:320/20/00/00000002000-4
20Kurisoo, Raiko210:473/42/40/02021202201210
30Põldoja, Kustas *327:161/70/50/072921111022
70Valge, Risto *327:222/70/00/021320022242
KOKKU20016/497/289/1323831161812212186248
%32.7%25%69.2%
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Heinla, Hendrik124:221/10/30/072952053027
8Zoober, Andres210:431/30/10/030311031020
9Klementsov, Margus *231:245/80/01/2111125222111126
10Rausberg, Martin324:394/51/40/07294102201117
11Kask, Georg120:463/30/20/130343142169
22Grüning, Aivar *120:385/70/01/3303012533118
42Mardo, Menhart *425:4510/180/01/23472101232121
61Laur, Siim *226:453/72/35/83367312431723
91Prii, Roland *114:542/30/30/020212020144
KOKKU20034/553/168/164212542916626181285115
%61.8%18.8%50%
Kohtunikud Rainis Värv, Erik Tserr
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg K 23.01.2019 20:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Taniel Alumets) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Homme, 16. november
Piret Hallik-Sass (52)
Eeva-Gloria Kilu (22)
Kalvi Kõva (45)
Raigo Rommot (46)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)